Výsledkový servis mládeže a komentáře k utkání 10. - 12. 9. 2021

Výsledky mládeže

mladez--vysledky


  Starší žáci  


AFK Slivenec 7:7 SK Aritma Praha

V sobotu dopoledne jsme nastoupili k druhému mistrovskému utkání proti Aritmě. Utkání bylo po celou dobu vyrovnané a hrálo se na obě strany. Kluky musím pochválit za bojovný výkon po celý zápas.  Sice by se našlo několik chyb, ale utkání mělo ten správný náboj. Ve velké přestřelce se nakonec nikdo neradoval a zápas skončil remízou 7:7. Další utkání nás čeká proti Motorletu. Tak doufám, že kluci budou hrát stejně bojovně jako v sobotu. 

Tabulka:
https://www.fotbalpraha.cz/souteze/tabulka/324-e3c-2-trida-skupina-c-starsich-zaku?id_season=2021

  Starší přípravka  

AFK Slivenec 17:3 SK Čechie Smíchov

Druhé kolo podzimní části soutěže,které jsme odehráli na domácím hřišti pro nás herně i výsledkově dopadl na jedničku. Kluci se presentovali velmi kvalitním výkonem a konečně se před i v průběhu zápasu chovali a vystupovali jako jeden tým a podali vcelku sebevědomí výkon.
 Tým trenérů.


st-pripravka

Pokřik starší přípavky po vyhraném utkání:  Mladší přípravka "A"  

SK Zbraslav 13:56 AFK Slivenec

Kdybychom brali výsledek jako bernou minci, musíme konstatovat, že jsem nadmíru spokojeni.
Ovšem více než na výsledku, nám záleží na progresivních výkonech. Zápas se v tomto pohledu hodnotí už trochu hůře. Za nás trenéry bychom v takovémto utkání, kdy výsledkově dominujeme čekali, že se kluci odváží více zkusit věci z tréninku. Zejména postupná kombinace při rozehrávce nám stále dělá určité problémy. Zde vidíme, že musíme více cílit na kvalitu provedení zejména pod nátlakem soupeře, tak aby byli kluci schopní reagovat pružněji.
Na druhou stranu jsme rádi, za to s jakou chutí a zápalem kluci přistupují nejen k tréninkům. Vidíme i aktivity okolo. Zejména potom zájem kluků o klub jako celek. Je potěšením, že kluci navštěvují i utkání mužských týmů. Toto nám ukazuje, že jdeme správnou cestou a jsme za to velmi rádi.
Trenéři 

ml-prpp

ml-priprpa  Mladší přípravka "B"  


AFK Slivenec 11:57 TJ Sokol Řepy 

První domácí MU jsme sice prohráli ale nadšení pro fotbal nám to nevzalo.
Na některých borcích z Řep bylo znát že fotbal hrají déle a tak mají více zkušeností. Naši hráči hráli teprve druhé utkání v této sezóně a někteří vůbec své první ale to nadšení ze hry mně úplně dostalo. Věřím že při poctivém přístupu se budeme stále zlepšovat a v příštích zápasech to bude zase o kousek lepší.
David Zmatlík 


img-1043

obrazek-2021-09-13-133139

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům