Příprava 2020

2.8.2020

kunratice-vysl


Náš tým si v generálce zastřílel


V neděli za deštivého počasí nastoupil náš A tým ke svému poslednímu přípravnému utkání - generálce.

Na našem hřišti jsme přivítali účastníka 1.A skupiny A SK Sokol Kunratice,

Sveřenci trenéra Majera nastoupili do zápasu skvěle kdy se hned ve 2. minutě utkání zaskvěla osa Grajciar - Klouček - Vyhnal, poslední jmenovaný neměl sebemenší problém uklidit do brány lahůdkový centr nové akvizice Petra Kloučka.

v 11. minutě to bylo už 2:0 opět se trefil Vyhnal.

Hosté korigovali z penalty na 2:1 po sérii chyb v naší obraně.

Stav 2:1 ale nevydržel dlouho, opět se zaskvěl agilní Klouček a milimetrovým centrem našel střelce třetí branky Patrika Sopra. 3:1

Hosté ovšem do poločasu opět snížili a opět z penalty na 3:2

Druhý poločas nabídl další 4 branky.

Nejprve se prosadila nová posila, hráč s ligovými zkušenostmi Peter Grajciar, 4:1, aby sledoval jak hosté opět korigují výsledek po rohovém kopu na 4:3.

Závěr zápasu už ale patřil opět našim střelcům prosadila se legenda a draví mládí. Novák a Trojan upravili skóre na končených 6:3.

Slovo trenéra k zápasu:

"Dobrý zápas za vytrvalého deště.
Nedělní zápas byl ve znamení generálky, po letošní velmi krátké přípravě. Do zápasu jsme šli s jasnými úkoly, které se nám podařilo dostat do hry. Ofenzivní hře týmu není v podstatě co vytknout, nějaké nevyužité šance musíme respektovat. Do defenzivní části máme ještě nějaké věci, na kreré se chceme zaměřit a budeme na nich pracovat. Přístup k zápasu, nasazení a ochota pracovat jeden za druhého je základ a ten máme. V tomto týdnu uděláme vše proto abychom se dobře naladili na první mistrovský zápas. Start soutěže je pro nás důležitý."

Sestava :

Minarčík - Sedlický, Kácovský, Plíšek, Kadlec - Klouček, Zdražil, Grajciar, Plechatý, Sita - Vyhnal 26.7.2020vysledek

V neděli 26.7.2020 se v našem areálu sehrálo první přípravné utkání na novou sezónu.

A tým přivítal tradičního soupeře z Jižního Města - FC Háje.

ecade404-d571-4f46-a2a8-9a1a0f5d8c0b

Úroveň zápasu odpovídala tomu, že obě mužstav šli do utkání po delší pauze a po bezbrankovém poločase byly k vidění góly až po přestávce.

Hosté se ujali vedení po sérii chyb v našich řadách, ovšem jejich vedení netrvalo dlouho. Z přímého kopu se technickou, leč skvěle zvládnutou střelou na zadní tyč prosadil Jan Homola a srovnal stav utkání na konečných 1:1.

2b88c918-4e72-4b66-a83b-d8b5cf768458

Slovo trenéra:

"Vzhledem k velmi krátkému letnímu přípravnému období jsme šli do zápasu z plné záteže. Celý předešlý týden byl náročný, myslím, že kluci cítili v nohách páteční trénink, proto take dostali doporučení k sobotnímu pohybu aby se únava nerozležela. Je dobré mít svaly v pernamenci. Kluci zápas zvládli, nic nevypustili, nikdo se nezranil. To je důležité. Výsledek 1:1, neřeším. Viděl jsem chyby ale i věci na kterých pracujeme a zařazujeme do tréninku."

V našich barvách se také představili nové posily a ukázali, že budou velkým přínosem.

Sestava 1. Poločas:


Minarčík - Hrádek, Kácovský, Plíšek, Kadlec - Klouček, Zdražil, Havelka, Plechatý, Sita - Hipp

Sestava 2. Poločas:

Minarčík - Sedlický, Zdražil, Hrádek, Starec - Sopr, Homola, Sita, Havelka, Plíšek - Hoppan

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům