Info, tréninky

 

Rozhovor s trenérem ,,B,, mužstva Markem Lehovcem st. ze dne 15.5.2019 

 

Máte za sebou úspěšně zvládnuté derby s týmem z Lochkova, jak se ti zápas a výkon tvých  svěřenců líbil?

Odpoved: Výkon mých svěřenců se mi nelíbil. Někteří neplnili co jsme si před zápasem v kabině řekli. Ale i přes to diky úsilí a důrazu vzhledem k tomu, ze se jednalo o derby, jsme o poločase vedli 1:0 zásluhou Martina Ryzáka. Ani druhy poločas nám nevyšel jak jsme si představovali, ale roli favorita zápasu jsme potvrdili druhým gólem Petra Heráně z přímého kopu. Spokojeni můžeme být s výsledkem, ale nikoliv   s předvedeným výkonem.

Stavíš tohle vítězství nad ostatní nebo to pro tebe byl zapas jako každý jiný? 

Odpoved: tyto zápasy mezi Slivencem a lochkovem bývají vždy něčím výjimečným. Rivalita mezi oběma mužstvy trvá dlouhá léta a všichni se na derby těší. 

,,B ,, tým má do konce 3 utkání a zajištěny stred tabulky. Je s tím i trenér spokojený nebo je to zklamání ?

 Odpoved: Měli jsem větší ambice, na začátku sezóny  jsme si stanovili, ze skoncime do 4. Místa. Ale naše střelecká nemohoucnost a stále změny v kádru a minimální tréninkové zapojeni nám vyšší umístění v tabulce nepřinesly. I přes to bychom poslední 3 utkání chtěli zůstat na vitězné vlně.

Kdyby si měl v zápase s Lochkovem někoho pochválit,koho by si jmenoval a proč? 

Začneme od brankáře: “Sláva” konečně odchytal zapas tak, jak bychom si představovali pokaždé. Nedělal chyby. Dobře pozičně hrál v obraně stoper a KAPITÁN Marek Lehovec. Posledního, kterého bych vyzdvihl byl nejzkušenější hráč na hřišti Martin Ryzak.dal do zápasu nejvetsi kus srdce a fotbalovosti.

 

Co se tyče odehrane sezóny, muzeme vidět hráče jako Martin Ryzak 48let(12 utkání), Tomas Tomsu 48let(10 utkání), ty jakožto hrající trenér 45let(12 utkání), Pavel Šitina 44let(9 utkání), Radek Vávra 42let(12 utkání), to je úctyhodný počin, dokážeš pro nezainteresovane čtenáře o téhle generaci sliveneckych frajeru říct něco víc?

I přes svůj věk máme rádi fotbal, s většinou těchto frajeru hrajeme společně již od dorostu je za námi spousta  hezkých i špatných fotbalových let, vždy jsme měli skvělou partu, umíme po zápase společně posedět, zkritizovat se i pochválit se. Pravě proto, ze nám je tolik kolik už nám je, proto se snažíme mezi nás zapojit mladší kluky i dorostence. Někteří pokračuji v naši tradici od dětství a Slivenec je jejich srdeční záležitost, některé je těžší zapojit jelikož, mají mnoho jiných zájmů. Ale věříme, že sport a fotbal zvítězí. Závěrem bych chtěl velice poděkovat všem, co nám pomáhají s B mužstvem zejména Lukášovi Heráňovi, znám ho již od žakovských let a věnuje velký kus svého volného času a úsilí Sliveneckému fotbalu.

 lehovec

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům