Novinky


Přípravné utkání 15.8.2020

AFK Slivenec "B" 3:3 SK Ohniveč Městečko


 hraciDalší zápas nás čekal opět na domácí půdě, a to s účastníkem Rakovnického okresu. Na utkání se dostavilo 13 hráčů. Někteří byli omluvení, jiní, i přesto, že věděli, kdy se zápas koná, bez omluvy nedorazili.
Toto bude a je veliký oříšek B mužstva a my to jako trenéři budeme důrazně řešit s každým hráčem a za sebe mohu říct, takové chování nebudu trpět.

Teď již k zápasu.

 Utkání začalo trochu v pomalejším tempu a bylo znát, že oba soupeři se oťukávají, jelikož ani jeden nevěděl co druhý dokáže. My jsme šli s taktikou rozehrávat balony na střední záložníky a využívat rychlostně vybavené mladé hráče Vocilku s Hippem. To se nám celkem dařilo a v 8. minutě po přihrávce Růžičky dal Vocilka na 1:0.

Soupeř se ničeho nezalekl a hned po výkopu udeřil. Hráči hostů nakopli balon za naší obranu na nabíhajícího útočníka, toho špatně pokryl Růžička a rázem to bylo 1:1.

Poté se hra vyrovnala a šancí bylo na obou stranách dost. Hlavně Vocilkovi a Hippovi úniky volali po gólech. My jsme také mnohokrát propadli při bránění, ale v bráně stál spolehlivě Slavík.

V 41. minutě Vocilka opět unikl za obranu soupeře a vynikající přihrávkou našel svátečního střelce Bobalíka, bylo to 2:1.

Do druhé půle jsme šli s tím, že nepustíme soupeře k nakopávaným balonům a budeme se snažit aktivně pracovat při bránění.
Toto se nám dařilo do 71. minuty kdy mladý Hipp ztratil uprostřed hřiště balon a soupeř toho využil, 2:2.

Tím jsme se dostali do nesnadné situace a v tuto chvíli byl soupeř lepší. Také toho využil a 80. minutě po našem nedorozumění v obraně šel do vedení 3:2.

Naši hráči ukázali morální sílu a za dvě minuty vyrovnal na 3:3 Růžička po přihrávce Vocilky.

Do konce zápasu se již nic nestalo a zápas dopadl spravedlivou remízou.

Musím uznat, že jsme narazili na zdatného soupeře, který nás prověřil, jak na tom budeme v mistrovské soutěži.

Ještě jedou, musí poděkovat soupeři, za čestné a férové jednání a hru a těšíme se na další spolupráci s tímto mužstvem.

Láďa Kácovský
trenér „B“ Mužstva

Sestava: Slavík - Starec, Růžička, Lehovec ml., Sedlický - Motl (45 min Borovička), Čureja, Teplý, Hipp - Vocilka, Bobalík.


Zároveň vás všechny zveme 22.8.2020 na první mistrovské utkání našeho B týmu, které sehrajíí naši borci od 17:00 na domácí půdě.


Přípravné utkání  9.8.2020


AFK Slivenec "B" 4 -3 FK Zlíchov "B"


b§

Opět se po dlouhé době představil náš B tým na domácí půdě.

Čekala ho pěkná kulisa, hlavně hráčů A mužstva, kteří ráno zdolali po pěkném výkonu Vltavín 0:5, ale i soupeř z nedalekého Zlíchova.

I když soupeř hraje o třídu níže, bylo vidět, že mají velice dobré mužstvo a přípravný zápas dal oběma týmům pořádně zabrat. Přestože byl výkop zápasu až v 18:30, tak stále panovalo veliké vedro, ale i to však k fotbalu patří.

My jsme nastoupili s několika pendli z A mužstva a bylo vidět, že tyto hráči jsou velice dobře připraveni. Měli chuť a ochotu zahrát si a nechat i trochu toho potu pro Slivenec.

Začátek zápasu byl poklidný, takřka bez šancí. Až ve 13. minutě přišla první. Velkou chybu udělal Lukáš Heráň a náš soupeř se ujal vedení. Po deseti minutách přišla další minela, a to nedorozumění gólmana s Majterem. Rázem jsme prohrávali 0:2. Naši borci se ale rychle oklepali a ve 35. min, po úniku, snížil Vocilka na 1:2.

V dalším průběhu jsme měli mírnou převahu a vypracovali si několik rohů. Z dvou takových, jsme vytěžili vyrovnávají góly. Nejprve se trefil sváteční střelec Jarda Sedlický. A ve 45. minutě udeřil z dalšího rohu hlavou Marek Čureja. To bylo z první půle vše.

Druhá půle začala pro nás opět tragicky, kdy si z naší levé strany udělal hostující útočník figurky, obešel gólmana a bylo to 3:3. Vítězství na naši stranu strhl v 86. minutě David Sigan, který vstřelil vítěznou branku.

Za zmínku ještě stojí, že za B mužstvo nastoupil 15 letý Motl, který se s mužským fotbalem vyrovnal velice dobře a jednou bude snad opora Sliveneckého fotbalu.

Pro nás trenéry, to opět byla ukázaná, jak dál pracovat s mužstvem, aby bylo dobře připraveno na další ročník soutěže a dělali jsme dobré jméno Sliveneckému fotbalu, taj jak to nyní dělá A mužstvo.

Příští zápas nás čeká v sobotu od 17:00 s účastníkem okresního přeboru – Rakovník (Ohnivec Městečko).

Sestava 1. poločas
Slavík - Sedlický, Heráň Lukáš, Lehovec ml, Majtner,- Starec, Čureja, Havelka, Vocilka,- Palaš, Dobeš

Sestava 2. poločas
Slavík- Sedlický , Dobeš, Lehovec ml, Starec- Motl,Čureja, Havelka , Sigan, - Leština, Vocilka (75 Bobalík)

Branky
30 min Vocilka,35 min Selický, 45 min Čureja. 86 min Sigan

Rozhodčí
Košař Karel

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům