Školička U6

img-3444

 

V naší kategorii Předpřípravka II/Školička se zaměřujeme zejména na práci s pohybovým ústrojím dětí, koordinaci pohybu, koordinaci stability těla při běhu, skoku, ale i chůze, správnou techniku běhu, trénujeme také rozvoj mentální části děti a to zejména vzbuzení lásky ke sportu jako takovému, dále velice důležitou část nejen sportovního života a to práci v kolektivu, vyhovění si s kamarády a jejich respektování a to vše velice zábavnou formou, která kluky baví a díky které odchází z tréninku s úsměvem a co je hlavní, na tréninky se s úsměvem i vracejí.

 

V této kategorii není naší prioritou, abychom děti učili pouze a jen fotbalové dovednosti, protože víme, že to zásadní a hlavní je to, aby každý jeden mladý kluk či holka pochopili a zvládli své vlastní tělo.

K dosažení těchto cílů využíváme pestrou zásobu tréninkových pomůcek. Tréninky probíhají vždy minimálně dvakrát týdně pod taktovkou zkušených i mladých trenérů, kteří spolu tvoří skvělou podporu pro mladé naděje.

Obecně lze říct, že v této kategorii je vyváženost tréninku následující:

Trénink pohybového ústrojí, koordinaci pohybu a techniky 
První fotbalové dovednosti, vedení míče a práce s balónem
Práce v kolektivu
Zábava


Toto vše je pouze teoretická úroveň, jak to vypadá v praxi se můžete přesvědčit i vy.
V letních měsích trénujeme 2x až 3x týdně.
V těch zimním je to velice individuální podle obsazenosti tělocvičen, proto v těchto měsících doporučujeme komunikaci s jedním z trenérů této kategorie, ti vám mile rádi předají podrobné informace.

Tak neváhejte a přijďte.
jsme jeden tým, jeden klub, jsme
AFK SLIVENEC

skolicka-i

skolicka-ii 

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům