Informace - Zápasy a tréninky

10.10.2020

AFK Slivenec 10:7 TJ Spartak Kbely

V sobotu jsme opět na domácí půdě, přivítali hostující mužstvo. Tentokrát k nám přijelo mužstvo SPARTAK KBELY. Kvůli nesmyslným restrikcím rodiče sledovali zápas zpoza plotu, a i za plotem však hnali své svěřence do útoku. V tomto zápase se nám podařilo navázat výkonnostně na předchozí dva zápasy, a tak se do srdcí sliveňáků, kluků na hřišti, zapsalo první vítězství v tomto ročníku. Začátek zápasu nebyl podle našich představ, protože se kluci delší dobu opětovně rozkoukávali, ale s postupem času, se již dostávali do větších obrátek. Po delší době předvedl své fotbalové schopnosti Christopher Toma zvaný Kikuš a věříme, že takto bude pokračovat i nadále, kvalitním výkonem se prezentoval také Filip Vít, Lukáš Konig atd. Věřím, že nás opětovné přerušení sportování a vládní restrikce nezastaví a neodradí od započaté práce a všem nám držím palce a přeji za kolektiv trenéru hlavně duševní zdraví!
Michal Starec a trenérský tým.


3.10.2020

AFK Slivenec 6:8 SK Třeboradice 

st-pr-1

Za krásného počasí jsme doma přivítali hráče z Třeboradic. K vidění byl hodně zajímavý zápas. Musím konstatovat, že naši kluci navázali na výkon z předešlého týdne a musím je znovu pochválit. K vidění bylo velké nasazení, důraz , kličky a nahrávky. Troufnu si tvrdit, že soupeř byl naší hrou velmi zaskočen. V sobotu nás od 9 hod hodin ráno čeká na domácím hřišti další zápas, tak uvidíme, jestli se hra bude i nadále zlepšovat a udržíme nastolený trend. Samozřejmostí již je pozápasová sprcha všech zučastněných domácích borců.

Michal Starec

st-prupravka-2

Sestva:

Starec, Císl, Horák, König, Kostadinov, Novák, Řezníček, Toma, Vít, Martynov

26.9.2020

 V sobotu ve 13.30 nás čekal výkop utkání v Březiněvsi, v části Prahy,která je podobně jako Slivenec městkou částí Prahy a leží na druhé straně hlavního města. S ohledem na počasí se do poslední chvíle nevědělo, zda se utkání odehraje či nikoliv.

Přibližně od 10 hod dopolední byli trenéři zahrnováni dotazy,zda se v takovém počasí skutečně bude hrát. Nutno podotknout,že počasí kopané nepřálo,teplota se pohybovala v rozmezí 6-10 stupňu a trvale a silně pršelo.Jak domácí mužstvo ,tak i my jsme museli před zápasem řešit omluvenky rodičů,že jejich kluci na zápas nedorazí,protože je drsné počasí..

Nakonec bylo rozhodnuto na místě,že se hrát bude. Dohodla se upravená doba utkání a šlo se na to.Hřiště v Březiněvsi je na špičkové úrovni a i při vytrvalém dešti bylo radostí se na něm pohybovat.Utkání,kdy hráči Slivence svým fotbalovým uměním předčili domácí hráče,kteří v sestavě měli i hráče ročníku 2010,zatímco sliveňáci ,měli v sestavě i pana Ondřeje Putnu ročníkem 2013,skončilo remízou,kdy na obou stranách padalo dostatečně dost golů, aby to kluky i rodiče bavilo.V trvalém dešti bylo na klucích vidět zapálení a vůle po vítězství,přičemž se konečně ve větší míře začali projevovat fotbalové věci,jako je kvalitní rozehrávka, naběhnutí do volného prostoru a dobrá práce na míči.Za takto odvedený výkon kluci zaslouží velkou pochvalu a absolutorium. Na některých borcích je vidět masivní zlepšení (nap. Kuba Horáků).

Přejme si at nám to vydrží a za kluky ,trenéři děkují všem rodičům borců,kteří na zápas dorazili,neboť kluci v obou táborech hrát všichni do jednoho chtěli. 

Sportu zdar,Michal Starec

 brezineves-26.9.2020

 

 

12.9.2020

SA Praha 29:3 AFK Slivenec


SA Aleše Zbura, hráno na UMT ZŠ Chaplinovou náměstí Sobota 11hod.

Zápas ve kterém naši hráči dostali lekci a nestačili na soupeře v osobních soubojích,durazu a rychlosti při práci s míčem. Soupeř měl svoji kvalitu a kluci se těžko srovnávali s důrazem soupeře.První polovina byla ze strany Slivence ustrašená, ze druhou polovinu zápasu musím kluky pochválit. Stejně tak je potřeba konstatovat, že již konečně je pravidlem sprchování po odehraném zápase.

Michal Starec


kaziDne: 5.9.2020

První soutěžní utkání sezony 2020/2021

AFK Slivenec 7:12 AFK Slavoj Podolí

st.pripravja

"V sobotu 5.9. 2020 jsem  od 9 hod odehráli první mistrovské utkání. Na domácí půdu Slivence zavítalo Podolí.

Před zápasem panovali jisté obavy, jak kluci zvládnou přechod na systém 5+1 a hlavně, jak zvládnou samotné utkání, kdy, jak je u nás zvykem hrajeme se staršími ročníky... Nutno říct, že kluci zvládli zápas dobře a podařilo se nám skórovat 7 branek. Ikdyž zápas skončil naší prohrou 7-12, musím všechny pochválit za předvedený fotbalový a bojovný výkon.

Touto cestou chci po delší době a opětovně požádat rodiče o trpělivost se soutěžními utkáními, neboť budeme hrát se staršími tento rok pořád... Klukům to neublíží a se stejně starými kluky budeme plánovat utkání v týdnu či v zimním období."

Michal Strarec - Hlavní trenér 

Sestava domácích:
Císl Jabuk, Čoček Pavel, König Lukas, Kostadinov Tobias, Martynov Mark, Novák Petr, Toma Christopher (K), Starec Matěj, Vít Filip, Řezníček Ondřej, Horák Jakub, Pistora Jan
 

Dne: 20.8.2020

Starší přípravka ročníky 2011,2012

Jablonec nad Jizerou 12-15.8.2020.
Absolvovali jsme v srpnu první soustředění s přípravkou.Zúčastnilo se 16 hráčů+doprovod šesti dospělých...
trenéři M.Starec,P.Novák,K.Bachroň,zdravotní dohled L.Starcová, zásobování M.Königová,I.Putnová.
Ubytování jsme byli v penzionu Breuer,výborná kuchyně (maxi porce 3xdenně včetně stálého doplnění ovoce a nápojů) v hotelu Krakonoš.
Tréninky dvoufázové-dopolední +odpolední vždy 2 hodiny.
Večery v programu :workout,koupaliště, stolní deskové hry.
K dispozici jsme měli travnaté hřiště, velmi dobře upravené vřetenovou sekačkou ,s kabinou a fotb.zázemím.
Kluci i přes vysoké letní teploty a tréninkovou zátěž vše zvládli výborně.
Od pondělí 24.8.začínáme pravidelnými tréninky 2x týdně ve Slivenci.
5.9.nás čeká první mistrovské utkání. 

Sledujte vide ze soustředění ZDE - https://youtu.be/DbYKiU3wVpM

 soustredeni

Dne 22.6.2020 

 

V sobotu 20.6.2020 za nepřetržitého deště odehrála mladší přípravka turnaj na hřišti Sokola Lochkov,kdy se jednalo o první ročník turnaje O pohár starosty městské části Praha -Lochkov.

Naše družstvo přijelo ve složení: Filip Vít,Kuba Císl, Lukáš Konig,Matěj Starec, Daniel Bílek, Viktor Marx, Jan Pistora,Matyáš Indra (bez omluvy nedorazil Nikolas Sialini).

Hrálo se 2x 15 minut,za účasti mužstev : Sokol Lochkov,Ruzyně,Lipence,TJ AFK SLIVENEC.

Perfektní organizace turnaje, hráno na přírodní trávě i když pršelo. Naši hráči si výsledkově i herně poradili se všemi soupeři a proto si odvážíme pohár za první místo.Nejlepším hráčem za náš tým byl vyhlášen Filip Vít. Turnaj pořádán pro ročníky 2011 a mladší.

 

O den později v neděli 21.6.2020 byl pořádán celodenní turnaj na hřišti SK MOTORLET PRAHA za účasti : SPARTA PRAHA (2 mužstva), SK MOTORLET PRAHA,Viktoria Žižkov, Uhelné sklady, Radotín,FC Zličín,Jinočany, Artima Praha,SK Střešovice,Slavoj Vyšehrad,Čechie Smíchov,TJ AFK SLIVENEC. Z turnaje si odvážíme cenné 4 místo, turnaj pořádán pro ročníky 2012 a mladší. Naši borci byli ve složení:  Christopher Toma, Kuba Horák, Jáchym Holeček,Matěj Starec, Ondřej Putna, Ondra Řezníček, Šimon Záhořík, Marek Martynov,Pavel Čoček.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen hráč TJ AFK Slivenec Matěj Starec.Hráno na umělé trávě.

 

Trenéři mladší přípravky

  lochkov

motorlet

 

Dne 19.6.2020

Víkend 20 - 21.6.2020.

V sobotu dopolední turnaj na Lochkově dle nominace. V neděli celodenní turnaj na Moterletu Praha dle nominace. Základní informace viz níže odkazy.

 

TURNAJ LOCHKOV 20.6.2020

TURNAJ MOTORLET 21.6.2020

 

DNE: 31.5.2020 

Dobrý večer, v příloze Vám posílám info (skupiny, rozlosování, pravidla)  Sraz účastníků v sobotu v 8 hod.

 

Předpokládaný výkop prvního utkání v 8 30 hod. 

 

                                               

 

Hraje se 2x10 minut (2 min = přestávka)

 

Celkový počet týmů = 15, 3x skupiny po 5x týmech

 

Ve skupině každý s každým, dále viz play off.

 

Všechny družstva odehrají nejméně čtyři zápasy.

PRAVIDLA

ROZPIS 

 

 K dispozici budou připraveny tři šatny, kde se týmy budou muset vystřídat.Občerstvení na hřišti zajištěno. Viz níže posílám odkazy, co je možné na Karlštejně vidět krom hradu, v době, kdy zrovna vaši kluci budou mít volno.

 

Na centrálním parkovišti (viz odkaz níže), si vemte lístek, s tím, že jedete na fotbal, projeďte jím a zaparkujte až před fotbalovým hřištěm vlevo (betonový tenisový kurt) nebo vpravo (štěrk).

 

Při odjezdu vám lístek označíme a zdarma odcestujete.

 

 https://www.zoopark-karlstejn.cz/cz/, http://www.bunkrkarlstejn.cz/

 

 

 

DNE 22.5.2020

Na odkazu níže naleznete základní pravidla pro soutěžní ročník 2020/2021.

pravidla fotbalu starší přípravka 

Dne 30.3.2020

 Jednoduchý návod na protahování viz videu na odkazech níže.

Protahování doma v době ,,karantény,, 

Základní prothování -zahrada 

Několik základních posilovacích sviků,které kluci dobře znají, na odkazech níže.

 POSILKO I

 POSILKO II

 POSILKO III

 

Dne 11.03.2020

Zakončení zimního cyklu v mladší přípravce

Ke dni 11.3.2020 mladší přípravka ukončila ,,zimní cyklus,, posledním tréninkem v tělocvičně.

Tomuto poslednímu tréninku , předcházely 3 odehrané turnaje o víkendu 7-8.3.2020. V sobotu 7.3.2020 se odehrál turnaj na umělé trávě v nafukovací hale v Říčanech za učasti 5 celků,kdy se hrálo 1x 18 min. (Český Brod, Čechie Dubeč,Sparta Kolín, TJ Kyje, AFK SLIVENEC).

V sobotu 7.3.2020 odpoledne se odehrál halový turnaj v Říčanech Na Fialce za účasti týmů: Sk Libuš,SK Aritma, AFK slavoj Podolí, MFK Dobříš, SK Dolní Jirčany, FK Brandýs nad Labem, AFK SLIVENEC.

V neděli 8.3.2020 se odehrál halový turnaj na Motorletu Praha za účasti týmů SK MOTORLET A+B ,FC Zličín, Řeporyje Praha ,AFK SLIVENEC.

Na těchto turnajích se vystřídalo přibližně 20 hráčů mladší přípravky.

Ve 2 týdnech před těmito turnaji mladší přípravka absolvovala 2 přátelská utkání s SK Motorlet Praha a dohrávali se zápasy zimní ligy na Motorletu Praha.

Od 17.3.2020 mladší přípravka nastupuje ,,jarní cyklus,, s tréninky úterý,čtvrtek, kdy v týdnu budou vkládaná přípravná utkání a o víkendu pravidelná soutěžní utkání.  

Trenér Michal Starec

Dne 13.2.2020

 

Cyklus zimního období tj tréninky v tělocvičně bude ukončen dne 11.3.2020 kdy je tedy poslední trenink v tělocvičně od 16 hod do 18.30!!!tj trenink tento den bude delší. V tomto týdnu je to trenink poslední.

 

Od následujícího týdne (12 týden) se přechází na pravidelný cyklus uterý,čtvrtek tréninky venku se začátkem od 17 hod do 18.30 (spíše umt než-li tráva,než-li bude lepší počasí).

 

Snahou bude jednou za 14 dní  vždy v týdnu ještě vkládáno přípravné utkání ve dnech (po,ut,st) a samozřejmě jsou tam pravidelné soutěžní utkání o víkendu dle nominace.

 

Pozor: od poloviny března bude platit následující pravidlo: na každý zápas a to i zápas přípravný v týdnu,budou sebou kluci mít ručník a mýdlo (mýdlo,tekuté nebo šampon). Po každém zápase se budou sprchovat. Pokud s tím má někdo problém,osobní konzultace možná pouze osobně s trenérem. Omluvou může být pouze zdravotní obtíž, v opačném případě hráč nebude nominován a následně mu bude ukončena činnost.

 

Trenér Michal Starec

 

Dne 13.2.2020

Mladší přípravka ročníky 2011+2012 odehrála v nedávném krátkém období několik velmi zajímavých zápasů. Kromě zápasů, které se hrají pravidelně v rámci Zimní ligy na Motorletu Praha,kde jsme odehráli svá utkání se Střešovicemi 25.1. 2020   a  s Aritmou Praha dne 8.2.2020  , se odehrálo i několik přípravných utkání.

 

Ve čtvrtek dne 30.1. 2020 jsme na svém hřišti přívítali  Motorlet Praha, v neděli  2.2. 2020 jsme odejeli odehrát utkání na FC Tempo Praha,kde se hrálo na dvě hřiště 4x15 min, v pondělí 3.2.2020 jsme na umělé trávě ve Slivenci přivítali opět kluky z Motorletu Praha a posledním soupeřem v tomto krátkém období byl Vyšehrad Praha, který přijel do Slivence dne 6.2.2020 a hrálo se dvojutkání 4x15min.

 

Zápasy výsledkově i herně prokazují,že kluci ,kteří pravidelně trénují, jsou schopni se rovnat či převyšovat svojí kvalitou hráče o rok starší či hráče z oddílu zvučnějších jmen…

trenéři 

 

 

Dne 3.2.2020

Chystaný turnaj v Lochkově 14.3.2020 

O pohár starosty městské části Praha - Lochkov. Došlo ještě k některým změnám, utkání se budou hrát v čase 2x 15 minu. Sraz týmů bude mezi 9:00 - 10:00

Dále platí po projednání propozic zastupitelstvem městské části Praha - Lochkov, že se startovné platit nebude, všechny podrobnosti se ale dovíte v propozicích.


propozice 

 

Dne: 22.12.2019

Ohlednutí............... 

V září roku 2019 jsme začali s většinou kluků již 4 rok tréninků a druhý rok se soutěžními utkáními.
Stejně jako minulý rok se většina hráčů v soutěžních utkáních střetává na hřišti s o rok staršími protihráči,což není na závadu. Ve srovnání s rokem minulým je nejen na výsledcích znát citelný posun . Na tomto místě bych rád opětovně požádal rodiče o trpělivost a potlačení touhy po vítězství ,neboť´ stále nehrajeme na stálého brankáře a nevadí nám, když kluci dělají kličky do zbláznění a dostáváme z toho hodně gólů . Některé zápasy a nebylo jich málo, jsme mohli bezpečně vyhrát, pokud bychom taktiku upravili směrem k vítězství. Cílem veškerého úsilí zůstává lepší práce s míčem a pohybová koordinace a samozřejmě radost ze hry a z pohybu.
Prozatím jsou dobrými signály vítězství a kvalitní hra se soupeři, kteří jsou stejně staří.
Podzimní část jsme absolvovali 2x týdně tréninkovou jednotkou na přírodní trávě ve Slivenci,soutěžními zápasy a přátelskými utkáními, jak na domácí půdě ve Slivenci ,tak na hřištích soupeřů.
Co nás čeká v zimě 2019/2020?
Se začátkem listopadu jsme se přesunuli do tělocvičny v ZŠ Slivenec,kdy tréninkové jednotky jsou v cyklu 3x týdně (pondělí,středa,pátek). Konec treninků v roce 2019 je plánován na 20.12.2019. Také nás čeká mikuláš s čertem,klukům a rodičům držím palce……

Už na konci listopadu startuje ,,zimní liga,, ,která se hraje na SK Motorletu za účast týmů: 1. SK Motorlet Praha, 2. Dolní Počernice, 3. SK Aritma Praha,4. Čechie Smíchov, 5. FC Zličín, 6. SK Střešovice 1911, 7. AFK Slivenec, 8. Sokol Hostouň, 9. Sokol Řepy.

Do konce roku se venku odehrají 3 přátelská utkání,již tento čtvrtek proti Sokol Lochkov.
Začátek tréninkové cyklu v novém roce je naplánován na 6.1.2020 treninkem v tělocvičně. Po novém roce nás kromě ,,zimní ligy,, čeká několik halových turnajů v Praze a okolí a několik přátelských utkání.
Od nového roku je v rámci nominace na zápas povinnou výbavou ručník s mýdlem,kluci se budou po každém zápase sprchovat!
Co je nového v týmu?
Na trenérských postech se ustálilo trio Starec Michal,Petr Novák a Karel Bachroň s paní vedoucí Lucií Starcovou. Pokud by někdo z rodičů chtěl doplnit realizační tým ,budeme rádi.
Před podzimem a v průběhu podzimu nás opustilo několik hráčů jak na žádost a doporučení trenérů ,tak někteří ze své vlastní vůle. V rámci nových náborů přišli naopak nový borci,kteří to nemají jednoduché,ale snaží se dohnat a postupně dohánějí kluky ostatní (největší pokroky dělá Kuba Horák,Honza Pistora a Šimon Havlátko).
Věřím ,že kluci svoji docházkou a pílí ještě více zapadnou do našich řad.

Přeji všem pevné zdraví a trochu klidu do nového roku 2020.
Děkuji kolegům trenérům,rodičům za jejich čas a Lucii Starcové za to ,jak se o náš tým stará.
Michal Starec

 

 

Dne: 25.11.2019

Po delší době několik úředních informací:

1/ Poslední treninková jednotka v roce 2019 je v pátek 20.12.2019 v tělocvičně

2/ Tuto sobotu začáná zimní liga na Motorletu ,přesné informace viz odkaz níže. Tj. hraje se venku na umělé trávě a na jednotlivé zápasy budou nominace ,stejně jako v soutěžních utkáních.Startovné za celý turnaj činí 7000,-Kč , tato částka bude dle objektivního klíče rozdělena mezi jednotlivé rodiče dětí.tj bude se vybírat.

Zimní LIGA MOTORLET

3/ Tento čtvrtek 28.11.2019 přípravné utkání proti Sokol Lochkov. Sraz 16.30,výkop 17 hod - dle nominace (v nominaci nebudou ročníky 2011). Hraje se venku na UMT ve Slivenci.

4/ Ve čtvrtek  5.12.2019 přípravné utkání proti Dobříč. Sraz 16.30,výkop 17 hod - dle nominace . Hraje se venku na UMT ve Slivenci.

Michal Starec 773 360014

Dne: 27.10.2019

 

V pátek 25.10.2019 mladší přípravka ročníky 2012+2011 sehrála další z mnoha utkání. V tomto případě k nám dorazil silný soupeř z Libně - Meteor Praha. Zápas měl náboj a nabídl rodičům i trenérům krásné utkání.

 

Všechny hráče musím pochválit za nasazení,chuť dělat kličky,střelbu případně nahrávky. Věřím,že toto 100% nasazení si udržíme do další práce.

 

Michal Starec

 

 img-8923

 

Dne 11.11.2019 je první tréninková jednotka v tělocvičně.

 

Od tohoto data se najíždí na cyklus ,kdy trénink bude 3x týdně!! A to sice pondělí ,středa od 16 hod. Pátek od 18 hod případně dle domluvy od 17hod. Je potřeba chodit včas trénink v pondělí a ve středu začíná od 16 hod a končí přesně v 17.10hod!!! Prosím o dochvilnost.

 

V tomto roce bude poslední tréninková jednotka dne 20.12.2019.

 

 

 

Trenéři mladší přípravky.

 

 

 

Dne 30.8.2019

I když jsme byli domluveni,že začneme s treninkovým procesem na začátku školního roku,tak s ohledem na velký zájem jsme začali s trénováním již v polovině srpna. Nutno konstatovat,že je to jedině dobře.

Kluci jsou nažhaveni,což se ukázalo i na přípravném zápasu v Řevnicích proti FC Tempo Praha ročníky 2012 a ml,které jsme porazili.

Od začátku školního roku najíždíme tedy na pravidelný cyklus uterý,čtvrtek , přičemž předpokládám že jednou za 14 dní bude trénink 3x v týdnu, případně budou vkládány přátelská utkání.

Další akcí je přípravné utkání tuto sobotu 31.8.2019 na hřišti Motorlet Praha a soupeřem nebude nikdo jiný než-li právě Motorlet Praha.

Rozpis mistrovských utkání se k rodičům dostane nebo se již dostal.

Michal Starec

 tempo-ii

 

 

 Dne 21.6.2019

V pátek 21.6.2019 mladší příprva U8 ukončila svoji první sezonu 2018/2019.

První tréninková jednotka na sezonu 2019/2020 je plánovaná se začátkem školního roku a to na úterý 3.9.2019 od 17 hod v areálu TJ AFK SLIVENEC. Je prvděpodobné,že neoficiálně začneme již  polovině srpna v rámci individuálních a dobrovolných treninků. Toto upřesníme telefonicky.

Tímto nám dovolte vám všem ještě jednou popřát krásné léto,prázdniny či dovolené. 

Rozloučení s právě skončenou sezonou se povedlo  a děkujeme všem těm kdo se do akce zapojili,jak v rámci věcných darů pro děti,tak krásný dort,medaile aj.

 

díky ,tým trenérů.

 fotka-rozlucka

dort 

 

Poděkování Hlavním partnerům