Info, tréninky

 

Dne: 14.7.2022 

Další sezóna za námi a je na čase ji shrnout.

Začali jsme v září a jeli jsme náš klasický model a to 3x týdně trénink a jeden zápas o víkendu.

Jako zpestření kluci měli od ledna místo pondělního tréninku fitness trénink, kde se jim věnoval fitness trenér a měli pro sebe celé fitko.
Chci kluky, kteří tam chodili moc pochvalit, protože to poctivě odmakali a i se to u některých odráželo na výkonu.

Co se týče zápasů ,tak jsme měli hrozné výkyvy výkonů.
Někdy klukům nebylo co vytknout, ale také byli zápasy ,kdy vlastně nebylo vidět ze strany kluků vůbec nic a soupeř měl jasnou převahu .

Určitě v příští sezóně musíme zapracovat na fyzické stránce , ale i na zlepšení přihrávek,které často byly nepřesné a musíme být jistější v zakončení.

Jako zpestření jsme na konci sezóny odehráli turnaj v plážové kopané, kde jsme skončili na konečném třetím místě. Kdy jsme v zápase o 3.místo porazili tým Barrandov gólem skoro v poslední vteřině.
A ještě jako bonus nejlepším hráčem turnaje se stal náš brankář, který v tomto turnaji hrál i v poli a to Pavel Hajas.

Příští sezóna bude snad úspěšnější a těšíme se v srpnu na přípravu.

Dne 24.8.2020 

Naši starší žáci po absolvování soustředění zahájili svůj tréninkový proces v domácích podmínkách.
Kluci ovšem nenazuli kopačky, ale dostali do rukou zbraně. 
Jako zpestření a zahájení nové sezóny navštívili Paintball centrum na pražském Smíchově.

Akce, kterou vymyslel trenérský tým slavil opravdový úspěch.
Kluci byli spokojení a před začátkem sezóny se nažhavili do bojové nálady. 
Trénuj sám

FAČR spolu s kluby spouští sekci zaměřenou na tréninky jednotlivců v době povinné karantény.
Jedno takové video můžete shlídnout zde na naších stránkách.
Celou sérii poté pod odkazem na hlavní stránce našeho vebu nebo na oficiálním odkazu níže:

https://mujprvnigol.cz 

Dne: 11.5.2019 

 Naši borci ve výběrech Prahy.

Nominace U11 Praha 

 

 

Dne 3.1.2019 

Letošní rok byl pro hráče 2007 - 2008 úspěšný a zároveň velmi těžký.

 

Na jaře jsme vyhráli mistrovskou soutěž v ročníku 2008 a 2007.

 

Jelikož se k nám poté do klubu přihlásili noví a staronoví hráči a to to hlavně ročníkově 2007 a 2006, tak se trenéři rozhodli, přihlásit hráče do mistrovské soutěže v ročnících 2006 a 2007 - což jsou vlastně již mladší žáci - aby si  mohli zahrát všichni. Je to opravdu těžké, jelikož základ tvoří hlavně ročník 2008 (starší přípravka)  a dva roky rozdílu je fyzicky leckdy  na hráčích opravdu znát. Nic méně nebojíme se ničeho a bereme to tak, že získáváme nové zkušenosti a nemuseli jsme hráče ročníkově rozdělit. Týmová hra nás baví. V této nové soutěži si vedeme průměrně (výsledkovou tabulku trenéři nevedou - je na FAČRu).

 

Abychom během zimy nezaháleli, jsme přihlášeni v zimní lize Loko Vltavín ml. žáci. Doufáme, že zimní liga nám přinese dost zkušeností, které upotřebíme v již zmíněné mistrovské soutěži.

 

Pro rozptýlení a radost máme v plánu také několik halových turnajů v  rozdělených ročnících 2008 a ml. a 2007 a ml. Zde je již znát, že jsou hráči věkově vyrovnaní a tak je nám odměnou 2.místo v halovém turnaji v Říčanech.

 

Závěrem bychom chtěli poděkovat nejen hráčům, trenérům a rodičům , ale hlavně  klubu za jeho přístup, který se o nás  hezky stará a to od předsedy až po správce.

 

Všem těm, co mají s AFK Slivenec cokoliv společného a jakkoliv přispívají k chodu klubu, přejeme úspěšný celý rok 2019

 

robert-stastny-intr

 

Dne: 13.10.2018

Pozvánka na sraz pražského výběru.

Někteří z nás byly nominováni v rámci výběru Prahy.

 U11-nominace

 U10-nominace 

 

 

Pozvánka ze dne: 14.9.2018

Dne 15.9. 2018 mám II.mistrovské utkání a tentokrát hostujeme v Ďáblicích. Výkop je  9:00hod. První utkání jsme vyhráli a tak doufáme, že v této linii budeme pokračovat i nadále.

Dne 17.9.2018 máme přátelské utkání se Duklou Praha  WU13 kdy výkop je v 17:45hod. Budeme rádi za hojnou účast fanoušků, přece jenom jsou holky starší o 3 roky.

 

 

 Pozor změna termínu - oznámení pro hráče a rodiče Mladších žáků, tréninky celého týmu začínají v pondělí dnem 27. srpna od 17:00 hod, na travnatém hřišti u nás ve Slivenci. Trénovat se bude v Po, St, a Pá (po dohodě s trenéry, podle utkání)

Krátké zprávy ze IV. a V. dne soustředění Rabí 2018

Po náročném čtvrtečním utkání v Sušici byl pátek věnován již tradiční Kempové olympiádě a odpoledne bylo věnováno relaxu, navštivili jsme Aqua park v Horažďovicích.

Olympiáda byla věnována disciplínám na rozvoj pohybových dovedností, přesnosti, fyzické a psychické připravenosti jednotlivců. Na rozdíl od čtvrtečního utkání, které mělo prověřit týmového ducha a vůdčí role osobností, tak páteční dopoledne bylo zcela opakem a bylo věnováno houževnatosti a bojovnosti jednotlivců. Postupně se soutěžící vystřídali v disciplínách, skok z místa do dálky, autové vhazování na dálku, střelba na branku, slalom, běh a švihadlo.

Na závěr našeho soustřědění jsme se se dvěma týmy (5+1) zúčastnili malého turnaje šesti týmů v Horažďovicích. Místni turnaj prověřil našeho týmového ducha a bojovnost jednotlivců, oba týmy bojovali s vypětím všech sil, s minimální možností na vystřídání. U každého týmu jsme měli po jednom náhradníkovi ale bohužel v průběhu turnaje došlo i na malá zranění a tak náhradníci již nebyli k dispozici.

Trenéři ocenili bojovnost a odhodlání týmu "A" poprat se se všemi soupeři i týmu "B" odolávat mnohdy i nepříznívému stavu ale setrvat a bojovat až do konce. U obou týmů se kvalitními výkony prosadili a na divácích zachovali dobrý dojem i oba naši gólmani, kdy Ondra chytil penaltu a Maty si dal gól z velké vzdálenosti. 

Poděkování a obdiv patří všem klukům, kteří se soustředění zůčastnili. V náročných klimatických podmínkách absolvovali dvoufázové tréninky, odehráli řadu utkání, ve kterých projevovali bojovnost a odhodlání poprat se o výsledek, prožili jsme i těžké chvilky, kdy se nám nedařilo, jak jednotlivcům tak týmu, občas se nám zastesklo po našich nejbližších, občas jsme potrápili jak trenéry tak sebe ale nakonec jsme se všichni šťastní a spokojení vrátili domů.

mz-2018-rabi-1607-01

mz-2018-1807-01

mz-2018-1807-02

mz-2018-1807-03

Autor: Vladimír Brenkuš

Krátké zprávy z II. a III. dne soustředění Rabí 2018

Počasí nám nadále přeje. Žádná vážná zranění jsme neutrpěli, Alex má lehce narežený palec na pravé noze, zkouší lehký trénink s mírnou zátěží, nic neobvyklého a nic vážného. Včera (ve středu) jsme s místním klubem v Žichovicích odehráli přátelské utkání s místním klubem žáků a s oddílem z Aše. Součásti zápasu bylo ověření našich schopností, reakce týmu na změnu rozložení hráčů 3+3+1. Utkání s místními žáky jsme vyhráli v poměru 5:3 a v utkání s Aší jsme zaostali o jeden gól a prohráli 2:3. Dnes (ve čtvrtek) jsme dopoledne absolvolali lehký trénink a odpoledne na nás čeká soupeř krajského přeboru žáků ze Sušice. Momentálně mají kluci odpolední volno, připravují si výstroj na zápas a všichni posílají pozdravy svým rodičům.

mz-2018-rabi-301 

mz-2018-302

mz-303

Autor: Vladimír Brenkuš

Krátké zprávy z I. dne soustředění Rabí 2018

Počasí nám již tradičně přeje. Všichni jsou v herní pohodě, mají týmového ducha a srdíčko naladěné na fotbal. Trénujeme doufázově, dopoledne a odpoledne. Právě teď máme poobědní volno a tak jsme vyrazili na prohlídku místního hradu Rabí. Ve středu odehrajeme již tradiční fotbalové utkání se spřáteleným klubem z Aše, ve čtvrtek nás čeká soupeř ze Sučice a v sobotu dopoledne odehrajeme turnaj v Horařďovicích. Kolem poledne vycestujeme zpět do Prahy, takže doma ve Slivenci nás čekejte mezi 14 - 15 hodinou. 

mz-2018-rabi-01 

 mz-2018-rabi-02

mz-2018-rabi-03

mz-2018-rabi-04 

mz-2018-rabi-05

Autor: Vladimír Brenkuš 

Příprava na novou sezónu začíná 20. srpna 2018

Příprava na novu sezónu 2018/2019 začíná společným tréninkem 20. srpna 2018, od 17:00 hod. Přijďte všichni, včetně rodičů, pokud to bude možné, budeme mí již jasno jak bude sezóna 2018/2019 organizovaná...

Na setkání s Vámi se těší trenéři.

PS: Přejeme Vám krásné prázdniny, odpočívejte a načerpejte nové síly a zážitky a hlavně vraťte se nám všichni a zdraví....

Posíláme Vám pozdrav z daleké slunné Itálie...

Dne 14. června 2018 k nám došel pozdrav z daleké slunné Itálie, který nám posílají naši kluci a holky ze starší přípravky. Všichni jsou v pořádku, užívají si sluníčka a celého areálu, každý den sportují a samozřejmě hrají fotbal a ladí formu na nedělní III. ročník SLIVENECKÉHO TURNAJE...

 2018-spr-italie-140618

 Autor: Vladimír Brenkuš

Připravujeme přátelská utkání starší přípravky ...

Dne 11. 6. 2018 v době od 18:00 hod odehraje Starší přípravka přátelské fotbalové utkání s dívčím klubem Dukla Praha (skupina WU13), na domácím hřišti.

Dne  13. 6. 2018 s výkopen v 17:30 hod odehraje Starší přípravka přátelské fotbalové utkání s dívčím klubem Slávie Praha, na hřišti soupeře.

 

III. ročník SLIVENECKÉHO TURNAJE SPŘ klepe na dveře....

iii.rocnik-sliveneckeho-turnaje-2018

 4.6. 2018 Celkové výsledky SPŘ G3J 2017-2018

18-kolo-spr-g3j-2018-final

 vysledky-18-kolo-g3j

 Autor: Vladimír Brenkuš

31.5. 2018 nezapomeň III. ročník SLIVENECKÉHO TURNAJE se blíží...

HLEDÁME HLAVNÍHO SPONZORA TURNAJE NEBO SPONZORY JEDNOTLIVÝCH UTKÁNÍ, POPŘÍPADĚ JEDNOTLIVÝCH CEN PRO VÍTĚZE

 

Nabídky zasílejte na adresu: Vladimír BRENKUŠ, email: vbrenkus@atlas.cz nebo volejte GSM: 602 226 229 

 

 

iii.rocnik-sliveneckeho-turnaje-new 

 Autor: Vladimír Brenkuš

27.5. 2018

1.6. 2018 budeme bojovat jako naše Áčko... 

26.5. 2018 jsem strávil, na pozvání trenéra "Áčka", příjemné dopoledne s jeho týmem v Libuši. Setkal jsem se s ním ještě asi půl hodiny pře výkopem, byl v dobré náladě ale byla na něm viděn přiměřená nervozita. Přiblížím Vám v jaké byl situaci. Jednak se můžete podívat na můj příspěvek ze dne 21.5. "Fandíme našemu Aćku"... ale pro jistotu krátká rekapitulace, jsou 4 kola do konce ligy, naši jsou na 12. místě ze 14. týmů, jeden půjde z kola ven. Dominik zvedá svůj tým a nevzávají souboje o záchranu, dnes bude situace složitější o to, že v Libuši se Dominik učil hrát fotbal, jede proti všem.... Později, když zápas začal se situace otočila a vypadalo to, že proti všem jede hlavně rozhodčí. Dominikův tým přijel oslaben o vykartované a nemocné hráče, pomalu to vypadalo, že nemá nikoho ani na vystřídání. Rozhodčí hrál na sebe... Co k tomu jinak dodat, vemte si, že ve druhé minutě dostal náš hráč žlutou kartu, za údajné filmování v pokutovém území, ve 3. minutě prodloužení prvího poločasu uděluje našemu hráči červenou, v poslední minutě prodloužení píská proti nám penaltu. Hrdinný výkon podali všichni hráči a teď to nejpodstatnější, brankář penaltu vychytal a naši udrželi jednobrankové vedení, tedy získali cenné 3 body, které jim umožní dohrát tuhle ligu v poklidné atmosféře a mají čas se soustředit na nový ligový ročník a my budeme u toho!

Autor: Vladimír Brenkuš

27.5. 2018

Zveme Vás na oslavu "Mistrů SPŘ G3J", která se uskuteční dne 1.6. 2018 od 17:30 hod ve Slivenci na UMT 

V tento významný den sehrajeme poslední ligové kolo s týmem ze Stodůlek. Těšíme se na tento den a na jeho počest odehrajeme kvalitní fotbalové utkání, jehož vítězství věnujeme předsedovi našeho klubu Karlu Bachroňovi a patronovi našeho týmu, trenérovi našeho "Áčka", Dominiku Rodingerovi a věříme, že jim naši kluci z "Áčka" udělají na konci ligy stejnou radost jako jsme jim udělali my, vítězstvím ve skupině SPŘ G3J. 

Autor: Vladimír Brenkuš 

27.5. 2018

neoficiální výsledky 17. kola skupiny G3J SPŘ 

17-kolo-g3j-spr-2018 

17-kolo-g3j-spr-2018

Autor: Vladimír Brenkuš

21.5. 2018

Fandíme našemu "Áčku".... 

S napětím sledujeme výsledky našeho "Áčka", které trénuje náš patron a kamarád Dominik R. Zatím mají za sebou 22. kol, z celkových 26. kol, mají 20 bodů a drží se na 12-cté příčce ze 14-ti týmů v řebříčku. Ještě pořád nemají nic ztracené, 20.5. si přivezli cenné tři body za vítězství nad domácím týmem z Lipenců.

V dalších 4 kolech na ně nečeká žádný lehký soupeř, dne 26.5. hrají venku s týmem z Libuše, který se zatím udomácnil na 7. příčce, s celkovým počtem 30-ti bodů, 3.6. hraje Dominikův tým doma a to je prostor pro nás, kdy půjdeme společně fandit, je to neděle po našem vítezství v poháru, budou hrát s Radotínem, který zatím kraluje v tabulce na 8. místě, s 26-ti body, to je taky všechno hratelné! 9.6. jedou naši borci ven poměřit síly s klubem 1999 Praha, zatím jsou na 10. místě ale to již bude vše jinak. Poslední kolo odehrají pánové před domácím publikeme, dne 16.6. s Újezdem Praha 4, to vypadá papírově nejsilnější soupeř, protože zatím drží 2. příčku v soutěži, tady nemůžeme chybět, zde musíme chlapům pomoci!

Věříme, že z těchto 4 kol přivezou naši borci alespoň 9 bodů, což jim zajistí přežití v soutěži a budou se tak moci v klidu vrhnout na přípravu nové ligové sezóny. Věříme Vám, že to dáte, jsme s Vámi! Vaše lvíčata ze Starší přípravky!

Autor: Vladimír Brenkuš 

20.5. 2018

Neoficiální výsledky Starší přípravky skupiny G3J po 16. kole... 

g3j-16-kolo-200518

16-kolo-g3j-2018

17.5. 2018

Neoficiální výsledky Starší přípravky skupiny G3J po 15. kole... 

g3j-spr-15-kolo-2018

15-kolo-g3j-2018

9.5. 2018

Sledovali jsme trénink "A"-čka AFK Slivenec.... 

acko-090518

Ve středu 9.5. 2018, jsme se potkali před našim tréninkem, s týmem Dominika Rodingera - našeho trenéra "A" - týmu AFK Slivenec. Sledovali jsme jejich technickou přípravu, pěkné akce jsme odměnili potleskem, protože si to naši kluci zasloužili. V závěru se s námi kluci vyfotili a Dominik nás seznámil s brankářem Sparty Praha Davidem Bičíkem https://cs.wikipedia.org/wiki/David_Bi%C4%8D%C3%ADk, za co mu moc děkujeme a všem přejeme hodně fotbalového štěstí a zdraví.

Zároveň touto cestou zveme tým Dominika R. a Davida B., včetně jejich kamarádů a známých jako i širokou fotbalovou veřejnost na naše poslední ligové fotbalové vystoupení, v dresu Starší přípravky AFK Slivenec. Hrajeme na domácím hřišti, dne 1.6. 2018 od 17:30 hod.

Buďte s námi u toho!!!  - Fanděte nám!!! - Máme rádi fotbal!!!

Autor: Vladimír Brenkuš 

9.5. 2018

Tým Bílých jede do Řep...

Ve čtvrtek 10.5. 2018 odehraje tým Bílých přátelské fotbalové utkání še starší přípravkou z Řep. Sraz je 16:45 hod na školním hřišti soupeře na adrese ZŠ Jana Wericha, Španielova 1111/19, 163 00 Praha 17 - Řepy.  

Autor: Vladimír Brenkuš 

8.5. 2018

Neoficiální výsledky Starší přípravky skupiny G3J po 14. kole...

14-kolo-g3j-080518 

g3j-080518 

4.5. 2018

Přijďte na utkání Slivenec : Dukla ...

Na den 14.5. 2018 připravuje přátelské fotbalové utkání na travnatém hřišti ve Slivenci, které netradične odehrajeme v novém složení, ve kterém budeme hrávat od podzimní soutěže a to v postavení 7+1. Pro toto utkání organizační tým oslovil dívčí klub Dukla VÚ, který je nám rovnocenným soupeřem. Děkujeme organizačnímu týmu Dukly, že naše pozvání přijal. Zápas se odehraje v čase, který je nám vyčleněn pro trénink. Žádáme rodiče o pomoc s přípravou hřiště.

Přijďtě podpořit naše malé fotbalisty, fanděte objektivě a sportovně, staňte se našim osmým hráčem na hřišti.

Autor: Vladimír Brenkuš 

2.5. 2018

Neoficiální výsledky Starší přípravky skupiny G3J po 13. kole... 

g3j-spr-020518

 Výsledky 13. kola SPŘ

g31-13-kolo-spr-040518

 27.4. 2018

Jenom samotný trénink ti úspěch ve fotbale nezajistí, podívej se společně s rodiči na stránky fotbalového svazu, kde najdeš řadu doporučení jak se dále herně zdokonalovat v základních dovednostech: http://trenuj.mujprvnigol.cz/. Zapoj do své přípravy celou rodinu. Fotbal je hra pro všechny. Zdokonalovací cvičení kopací techniky najdeš zde: https://www.youtube.com/watch?v=YWeGh77FOLg. Zdokonalovací cvičení pro taktiku hry a společná cvičení najdeš zde: https://www.youtube.com/watch?v=i3RAdLoIpKE

Autor: Vladimír Brenkuš, zdroj FAČR

27.4. 2018

Dne 29.4.2018 po nášem zápase ve Vršovicích jdeme domů na domáci hřiště do Slivence fanfit našemu "A"-čku. Tým trenéra Dominika Rodingera, našeho kamaráda, hraje svůj důležitý zápas. Jdeme je všichni společně podpořit a fandit, hraje se od 17:00 hod s týmem ze Zličína, který je s náskokem 4 bodů, před námi na 9. místě v tabulce. 

Autor: Vladimír Brenkuš, zdroj http://www.fotbalpraha.cz/ zadej 13 M-1.A/B

 27.4. 2018

Trénink dne 30.4. 2018 se ruší. 

Autor: Vladimír Brenkuš

24.4. 2018

Poznej svého správce... 

img-0648 

Již rok pečuje o naše travnaté plochy a hřiště s umělým povrchem a celý sportovní a relaxační areál TJ AFK Slivenec správce areálu pan Karel Mašek. Za to mu touto cestou veřejně, všichni trenéři Starší přípravky a hráči děkujeme a přejeme mu hodně úspěchů v jeho další práci. Všechny nás potěší, když je areál vždy čistý a vše, včetně našich kabin a tréninkových pomůcek, je vždy vzorně připraveno k použití. Vždy s námi mile pohovoří, když je potřeba, je našim nejlepším fandou a jindy zase přísným rozhodčím. Taky nám po tréninku vždy udělá ten nejlepší párek v rohlíku.

Autor: Vladimír Brenkuš 

23.4. 2018

Neoficiální výsledky Starší přípravky skupiny G3J po 12. kole...

vysledek-po-12-kole-2018-spr-g3j

Autor: Vladmír Brenkuš, zdroj Jan Slabý

23.4. 2018

Čeká nás další přátelák.... 

Ve středu 25.4. 2018 odehraje Bílý tým přátelské fotbalové utkání s týmen ze Stodůlek. Sraz nominovaných je 16:30 hod, zápas začíná 17:00 hod, hrajeme na hřišti ve Slivenci, místo tréninku.  Pro toto utkání trenéři Vlado a Honza nominovali tým ve složení: Matouš V., Adélka B., Sára S., Alex Š., David B., Filip H., Jakub K., Jungwoo L., Lukáš H., Rémy T., Fanda Č., Sergiu U., Alec Ch.

Všem nominovaným gratulujeme a těšíme se hezký sportovní zážitek.

Autor: Vladimír Brenkuš 

22.4. 2018

Výsledky 12. kola skupiny G3J Starší přípravka 

obrazek-12-kolo-g3j

Autor: Vladimír Brenkuš

20.4. 2018

Vzácná návštěva na tréninku Starší přípravky....

img-0653 

V závěru dnešního tréninku mezi nás zavítal na pozvání trenéra Vlada, trenér fotbalového týmu "A" - AFK Slivenec /bývalý ligový a reprezentační brankář/ Dominik Rodinger https://cs.wikipedia.org/wiki/Dominik_Rodinger. Dominik s námi před tréninkem svým svěřenců krátce pohovořil a popřál nám hodně úspěchů v naši fotbalové kariéře. Na oplátku jsme Dominikovi přislíbili, že přijdeme našemu A-týmu zafandit, při dalším utkání. Naši treněři se s Dominikem domluvili na vzájemné výpomoci a recipročních návštěvách. Společným úsilým dokážeme více a zase pozvedneme náš fotbal o stupínek víše.

Autor: Vladimír Brenkuš

19.4. 2018 

Červený tým jede do Aše na turnaj F. Fláničky... 

Dne 9. dubna jsme Vás informovali o přípravách na turnaj F. Pláničky v Aši. Jme rádi, že Červený tým a jejich rodiče přistoupili zodpovědně ke své reprezentační povinnosti a tak nám svou účast již potvrdili rodiče všech oslovených hráčů.

Finální soupiska na turnaj do Aše vypadá takto: Ondřej S., Robert Š., Luděk F., Ondřej Č., Martin S., Josef H., Patrik B., Jan B., František Č., trenéři Vlado a Honza.

Odjezd: 8. května 2018, 06:30 hod od jezírka ve Slivenci, pokud někdo potřebuje odvoz tak trenér Vlado má v autě volné dvě místa, volej 602 226 229 a zajisti si včas odvoz, nebo volej Gabču a Pavlínu, kontakty jsou na webu v kontaktech, Starší přípravka.

Autor: Vladimír Brenkuš 

16.4. 2018

Co by jste měli vědět....

Milí rodiče, to že se klukům daří o tom svědčí i výsledky 10. a 11. jarního kola SPŘ skupiny G3J.

obrazek-10-11-kolo-g3j Proto Vás touto cestou žádáme o podporu našich svěřenců a dodržování herního plánu. Bylo by smutné kdybychom utkání museli odehrát v neúplné sestavě, jen proto, že někomu z rodičů se nechtělo včas řešit dopravu svého sportovce do místa utkání.

Pro takovéto události je Vám nápomocen organizační tým v čele s Gabčou a Pavlínou. Obě mají dokonalý přehled o tom kdo má volné místo v autě nebo jak zajistit odvoz Vašeho sportovce na utkání a zpět. Nebojte se s námi komunikovat včas. Nebojte se komunikovat mezi sebou - rodiči, stejně jako to dělají naše holky a kluci z týmu.

Autor: Vladimír Brenkuš 

16.4. 2018

Dne 20.4. 2018 organizují tréneři den otevřených dveří....

V době od 18:30 hod mají rodiče dětí SPŘ možnost pohovořit s trenéři, v místní klubobně TJ AFK Slivenec, na volné téma.

Autor: Vladimír Brenkuš 

14.4. 2018

 Dne 18.4. 2018 hrajeme přátelák s Duklou....

Po neúspěšném posledním zápase má tým bílých šanci svoji reputaci napravit, hrajeme na ZŠ Na dlohém Lánu 43/555 /Praha 6 - Dejvice/ s dívčím týmem Dukly. Čas utkání a nominace na tento zápas bude rozeslaná organizačním týmem po SMS, žádáme Vás o včasnou reakci a o účast. Předpokládaný sraz 16:30 na hřišti, zahýjení v 17:00 hod. Treněři Vlado a Honza pro tuto akci představili nominaci a pozvali k reprezentaci hráče: Matyho, Kubu, Áďu, Alexe, Seržu, Remiho, Fandu, Dejva, Junqwa, Sáru, Lukáše a Leontýnku.

Autor: Vladimír Brenkuš 

10.4. 2018

Dne 12.4. 2018 hrajeme přátelák....

Aby náš tým bílých po zimě nezahálel, odehrajou hráči dne 12.4. 2018 přátelské utkání s fotbalovým klubem Řepy u nás na UMT. Sraz nominovaných hráčů je 16:30 hod. Treněři Vlado a Honza pro tuto akci představili nominaci a pozvali k reprezentaci hráče: Matyho, Kubu, Áďu, Alexe, Seržu, Remiho, Fandu, Dejva, Junqwa, Sáru a Lukáše. Věříme, že tým nominovaných odejde z hřiště se zdviženou hlavou.

Autor: Vladimír Brenkuš

10.4. 2018

Příprava III. ročníku turnaje Starších přípravek ve Slivenci

TJ AFK Slivenec organizuje dne 17.6. 2018 od 9:45 hod, fotbalový turnaj Starších přípravek. Turnaje se zůčastní 8 týmů, hrací doba je 15 min, hrajeme na travnatém hřišti.

 iii.rocnik-sliveneckeho-turnaje-2018

Žádáme rodiče s pomocí při organizování a zajištění věcných cen pro hráče. Taká žádáme rodiče o  pomoc se stavěním hřišť. Přijďte prosím již na 09:00 hod, budeme Vás potřebovat s budováním zázemí pro logistiku turnaje. Budeme rádi, když se vlastní cestou postaráte taky o drobné občerstvění v podobě domácích cukrovinek.

Autor: Vladimír Brenkuš 

10.4. 2018

Výběr hráčů pro tým výběru Prahy

Pro rok 2018 byli z řad našich hráčů Starší přípravky vybrání hráči: Josef Hašek, Ondrřej Čurda, Luděk Frolík, Robert Šťastný do týmu výberu Prahy. Jmenovaným gratulujeme a věříme, že předvedou své dovednosti a herní šikovnost i v novém týmu.

Autor: Vladimír Brenkuš

9.4. 2018

Starší přípravka ladí formu na fotbalový turnaj Františka Pláničky v Aši 

 img-20180409-2209462

Obr. č.1: Mezi hráče, které František Plánička trénoval patří i náš trenér Honza, kdo uhodne kde na snímku se Honza nachází dostane sladkou odměnu. Malá nápověda:-) je v horní řadě. Své odpovědi zasílejte na SMS: 602 226 229. 

frantisek-planicka-x-gianpiero-combi 

 Obr č.2: Franišek Plánička v době své největší slávy.(zdroj WiKi)

Vážení rodiče dne 8.5. 2018 se odehraje již 49. ročník Františka Plánička v Aši v kategoriích ročníků 2007, 2008, 2009 a 2010. V každé kategorii bude hrát proti sobě 8 týmů. Turnaje se účastní sportovní fotbalové kluby např. Baník Sokolov, Karlovy Vary, Cheb, utkat se taky můžeme s klubem Slávie nebo Kladna a řadou jiných velice kvalitních týmů.

Uvítáme Vaši pomoc při organizování dopravy našich hráčů do místa turnaje a zpět a hlavně budeme rádi, když část prolouženého víkendu věnujete fandění a doprovodu Vašeho sportovce na turnaj. Podrobnosti o nominaci hráčů, termín odjezdu a další podrobnosti Vám budou upřesněny a zaslány organizačním týmem po SMS, pls o včasné potvrzení Vaší účasti.

František Plánička po celou svou sportovní kariéru nevyměnil slavistický dres za jiný než reprezentační, byl spolu se Španělem Zamorou považován za nejlepšího brankáře předválečné Evropy. Největšího úspěchu dosáhl v roce 1934, kdy jako kapitán a velká opora týmu přivedl Československo až do finále MS, v němž mužstvo podlehlo domácí Itálii 1:2. Byl vzorem nejen pro svou klubovou věrnost, ale také pro svoji skromnost, příkladnou celoživotní životosprávu a profesionalismus, který provázel celou jeho sportovní dráhu.

Autor: Vladimír Brenkuš, zdroj Wiki 

3. 4. 2018

Představení sponzora TJ AFK Slivenec - Starší přípravka

Společnost ATS - TELCOM PRAHA a.s. je lídrem v poskytování služeb bezpečnosti informací

Společnost ATS - TELCOM PRAHA a.s. je nejenom systémovým integrátorem v oblasti telekomunikací, budování rozsáhlých datových a hlasových sítí ale taktéž i lídrem v oblasti budování informační bezpečnosti ve veřejném a privátním sektoru od návrhu až po realizaci. Jsme držitelem bezpečnostního certifikátu vydaného NBÚ ČR a NATO na stupeň utajení „TAJNÉ". Disponujeme vlastním certifikovaným bezpečnostním týmem bezpečnostních analytiků, architektů a manažerů kybernetické a informační bezpečnosti. Pro své klienty poskytujeme konzultační služby v oblasti implementace legislativních požadavků do procesů organizace včetně dodávky služeb bezpečnostních rolí.

V našem portfoliu máme technologie a služby, odpovídající současným legislativním požadavkům a mezinárodním bezpečnostním standardům, které si našly svou klientelu převážně mezi silovými resorty a dále v privátním sektoru v odvětví energetiky a bezpečnosti informací obecně.

Naše portfolio se váže na bezpečnost komunikací a zabezpečení komunikačního a datového řetězce se zaměřením na poskytování služeb certifikovaných krypto prostředků, budování bezpečných komunikačních bran, systémů provozního a bezpečnostního monitoringu s integrovanými službami až po dodávky bezpečných hlasových a datových sítí s rozsáhlými vazbami na ochranu investic, licenčního práva, bezpečné správy dat a zajištění nepřetržité kvalifikované servisní podpory.

Největší pozornost věnujeme budování schopností a naplnění operačních požadavků klientů v oblasti dosahování včasné reakce na kybernetické bezpečnostní události a incidenty u systémů kritické infrastruktury státu.

Budujeme integrovaná bezpečnostní a operační centra na míru pro každého klienta. Věnujeme maximální pozornost ochraně již vynaložených investic v oblasti provozního a bezpečnostního monitoringu včetně systémů SCADA. Pro takováto pracoviště dodáváme nejenom softwarové a hardwarové technologie nové generace, která dokáží včas reagovat na potencionální bezpečnostní hrozby, ale poskytujeme klientovi i řadu bezpečnostních školení a zážitkových kurzů, včetně zavedení sady ověřených bezpečnostních procesů, které zajistí soulad a včasnou reakci kvalifikovaného personálu na bezpečnostní události a incidenty (3DSOC).

 http://www.atstelcom.cz/                              info@atstelcom.cz                            +420 283 003 111 

Autor: Vladimír Brenkuš 

3.4. 2018

Jak a kdy trénujeme?

Vše se vrací do normálu tj. pondělí, středa, pátek venku tj. na hřišti AFK Slivenec a to vždy od 17:00 hod do 18:30 hod. O tom zda trénujeme na trávě nebo na UMT  se dozvíte od trenéra těsně před tréninkem.

Při souběhu tréninku s přípravným zápasem nebo mistrákem nebo za špatného počasí, bude vedoucím týmu, cestou SMS upřesněno, zda se trénink ruší.

Autor: Vladimír Brenkuš

3.4. 2018

Starší přípravka změřila své síly

Dne 31.3. 2018 se náš tým AFK Slivenec Starší přípravka zůčastnil tradičního měření sil na turnaji v městečku Povrly. Byla to naše premiéra na tomto již tradičním turnaji, kterého se zúčastnily týmy prevážně z Ústeckého a Středočeského kraje a z hl. města Prahy. Celkem bylo registrováno 28 týmů. Nejlepších výsledků získal tým Kladna, následoval je tým Bohemians Praha a SK Slaný. Náš tým po složitých situacích, špatných kombinacích a nízké produktivity střelby, obsadil 21. místo. Přechod z halových turnajů na špatný travnatý povrch nás doopravdy zaskočil.

Autor: Vladimír Brenkuš   

2.2. 2018

Starší přípravka v zimě nezahálí

Zimní příprava pokrývá několik tréninkových etap. První etapa obsahuje zimní přípravu v tělocvičně ZŠ Slivenec. Druhou etapu tvoří herní příprava na místním klubovém hřišti s UMT. Třetí etapu přípravy tvoří zakončení týdenního tréninkového cyklu účastí na zimních halových turnajích v Říčanech a v Ruzyni. V tělocvičně jste nás mohli potkávat každé pondělí a středu a na hřišti s UMT v pátek.                           

Od března měníme tréninkový cyklus, který bude tvořen převážně nácvikem herních dovedností v tělocvičně ZŠ Slivenec pouze v pondělí, ve středu a v pátek budeme pilovat taktiku hry na klubovém hřišti.

Zimní příprava prospěla všem hráčům, kteří poctivě trénovali a absolvovali všechny tři tréninkové etapy. Poděkování patří zejména hráčům, kteří úspěšně reprezentovali náš klub na zimních halových turnajích: Slabý Ondřej, Štastný Robert, Luděk Frolík, Ondřej Čurda, Sládek Martin, Görgl Patrik, Hašek Josef, Brenkuš Vladimír, Bílek Patrik, Dudka Jan, Blažková Adélka, Ucrainschi Sergiu, Křupka Jakub, Vegricht Matouš, Tsouassa Remy, Lee Jungwoo a další.

O tom, že jsme v zimní přípravě uspěli, svědčí i naše cenné trofeje přivezené z halových  turnajů z Říčan a Ruzyně, kde jsme se ctí reprezentovali náš mateřský klub TJ AFK Slivenec a naší městskou část Slivenec. Herní projev a výkon hráčů se v časovém průběhu turnajů výrazně zlepšoval. Slabé místa ale i nadále vidí trenéři v samotné produktivitě a střelbě na bránu. U některých hráčů nám trému vystřídala zbrklost, střely často končí mimo bránu soupeře, i když má hráč, mnohdy možnost lepší volby přihrávky. Poslední zimní halový turnaj odehrajeme dne 4.3. 2018 v Říčanech.

Poděkování taktéž patří všem obětavým rodičům našich hráčů, trenérům, společnosti ATS - TELCOM PRAHA a.s., která je našim sponzorem a celému realizačnímu týmu, v čele s paní Gábinou Frolíkovou, kdy bez finanční spoluúčasti rodičů, času a trpělivosti všech zainteresovaných, bychom žádný turnaj nedovedli do vítězného konce. Zimní halové turnaje byly zároveň velkou fotbalovou školou pro naše méně zkušené hráče a dobrou tečkou za celým cyklem zimní přípravy. Už se všichni těšíme na mistrovská utkání pořádána venku.

Před velikonočními svátky, dne 31.3. 2018 nás čeká velký fotbalový turnaj ve městě Povrly okres Ústí nad Labem a v měsíci dubnu zahajujeme opět naši jarní část fotbalové ligy 2017/2018, kde nás čeká těžká práce v obhajobě 1. místa z podzimního kola. Dne 17.6. 2018, Vás všechny zveme na náš fotbalový turnaj přípravek, k nám do Slivence, bližší informace získáte na emailu AFK PŘÍPRAVKA: afkpripravka@seznam.cz.

Ve dnech 13. - 18.8. 2018 se uskuteční další kolo našeho letního soustředění starší přípravky TJ AFK Slivenec ve městě Rabí. Přihlášky zasílejte na emailovou adresu: afkpripravka@seznam.cz

Autor: Vladimír Brenkuš

21. 12. 2017

Starší přípravka úspěšně válčí na zimních halových turnajích

Nespíme zimním spánkem, jen co se otevřela nová tělocvična v areálu ZŠ Slivenec, se naše fotbalové naděje přestěhovali z venkovního hřiště do příjemného prostředí nové tělocvičny. O tom, že nám příprava v nové tělocvičně svědčí, jsou dokladem i naše získané trofeje a poháry, které jsme v prosinci a lednu začali přivážet z našich úspěšných misí a turnajů z Říčan a Ruzyně, kde se umísťujeme na stupních vítězů a pokračujeme tak v úspěšné reprezentaci našeho klubu, obce ale i našeho sponzora společnosti ATS - TELCOM PRAHA a.s., která nám k vánočním svátkům předala novou sportovní výstroj, že nám to sluší...?!

Děkujeme taktéž paní starostce a vedení našeho města, že pro nás neustále zvelebují sportovní areál a rodičům, že v nás věří. Přejeme si, aby se časem sportovní areál ještě rozrostl o velký umělý trávník a sportovní zázemí, na základě kterého budeme moci více času trávit na domácích turnajích a v rámci propagace, organizovat u nás i mezinárodní turnaje a soustředění pro naši ale i zahraniční fotbalovou mládež.

 Autor: Vladimír Brenkuš

Dne 14.11.2017 

Starší přípravka - podzim 2017

Podzimní sezóna nás  zastihla v dobré kondici. Zúročili  jsme základy z letní přípravy a třífázového tréninkového týdenního cyklu. Výsledkem našeho snažení a herního projevu je naše 1. místo v podzimní části soutěže ve skupině G3J. Z devíti kol jsme osm krát slavili výhru a získali jsme 24 bodů. O kvalitě našeho týmu vypovídá taktéž skóre v poměru 130 střelených branek soupeřům. Za celý podzim jsme obdrželi celkem 34 gólů, což je nejméně branek v naší sítí v porovnání s ostatními kluby.

Poděkování za úspěšnou sezonu tak patří všem, našim statečným hráčům, i těm, které provázela zranění z fotbalových zápasů, rodičům, trenérům, celému organizačnímu týmu a správci sportovního areálu, včetně našeho sponzora společnost ATS – TELCOM PRAHA a.s., která nám pro letošní rok uvolnila nemalé finanční prostředky na nákup sportovního vybavení pro naše fotbalisty. 

V polovině listopadu jsme tak zahájili novou přípravu na jarní sezónu. Část kondiční a technické přípravy absolvujeme v nové místní školní tělocvičně pod vedením našich trenérů. V rámci herní přípravy, v období zimních měsíců prosinec až únor, se zúčastníme řady zimních turnajů v Říčanech a na Ruzyni.

 V případě, že s námi chcete změřit svoje síly a sehrát s námi přátelské fotbalové utkání, uvádíme kontaktní spojení na vedoucí týmu Gábinu Frolíkovou tel.: 732 925 021, ráda s vámi domluví termín utkání.

statistiky podzim 2017    

Autor: Vladimír Brenkuš

Dne 24.4.2017

Zimní příprava přípravek AFK Slivenec

Po náročném podzimu se zimní příprava naších sportovních fotbalových nadějí klubu AFK Slivenec - přípravka starší (ročníky 2006 - 2008) přesunula z našeho hřiště ve Slivenci, z umělého trávníku do tělocvičny na Barrandov. Tréninky probíhali dva krát týdně, pod vedením našich zkušených trenérů bratrů Petra a Pavla Mertových a Jana Slabého. V tomto období se trenéři soustřeďovali na rozvoj pohybových aktivit celého týmu, individuální práci s míčem, nácviku herních dovedností a zvládání jednotlivých herních rolí. Práce v tělocvičně byla vyvážená a kombinovala se s herními dovednostmi, které hráči získávali během zimních turnajů. Prakticky každý víkend nás čekalo nějaké přípravné utkání a to ne vždy jenom v hale nebo tělocvičně ale v podstatě v průběhu celé zimní sezóny jsme hráče střídali a upevňovali kolektivní přístup ke hře v zimním turnaji, který se hrál venku na umělém trávníku fotbalového klubu v Praze Loko Vltavín a.s.

Naše mladší přípravka, která se datuje vznikem klubu v září 2016, sdružuje pod sebou ročníky 2009 - 2010. Trenérem je pan Dan Votruba a k dispozici má realizační tým tvořený z našich maminek a tatínků. Začínal se skupinou cca 8 kluků a holek a v dnešní době jsme se již rozrostli na cca 15 členů našeho klubu. V zimní přípravě jsme obdobně jako naše starší přípravka trénovali v tělocvičně na Barrandově a zúčastňovali se našich prvních přípravných utkání a turnajů. Jsme neustále otevřeni přivítat mezi nás nové členy do našeho klubu a k tomu vám stačí jen přijít mezi nás do sportovního areálu ve Slivenci, v pondělí nebo ve středu, kde pravidelně trénujeme od 17 hod a oslovit našeho trenéra nebo někoho z našich rodičů a vše potřebné vám rádi vysvětlíme a mezi nás vás přivítáme.

O tom zda zimní příprava přinesla své ovoce, z trpělivé práce a přístupu všech trenérů k jednotlivým hráčům a nemalé podpory ze strany realizačního týmu a rodičů, kteří své mladé fotbalisty po celou zimní přípravu pečlivě připravovali, zabezpečovali jim logistické zázemí a spontánní herní atmosféru během zápasů, svědčí herní úspěchy našich mladých fotbalových nadějí, které získali na hřištích a ve sportovních halách v rámci regionu. Mezi nevětší úspěchy řadíme a rádi vzpomínáme na vítězství v zimním turnaji organizovaném sportovním klubem LoKo Vltavín a.s., kde jsme získali I. místo s ročníkem fotbalové přípravky 2008.             

O to víc nás tento úspěch hřeje u srdíčka, že jsme tohle vítězství věnovali našim trenérům Petrovi a Pavlovi, kteří v tomto klubu strávili část své profesionální kariéry. Další ocenění jsme přinesli ze zimním halových turnajů organizovaných sportovních klubem v Říčanech, odkud si naše ročníky postupně odnesly v měsících únor a březen jednou 1. místo v kategorii hráčů 2008 - 2009, jednou 4. místo v kategorii hráčů ročníku 2007 ale vzhledem k absenci fotbalistů s tímto ročníkem v našich řadách, odehrálo tenhle turnaj naše družstvo složené s ročníků 2008. Jak je vidět z výsledku, byl to pro nás úspěšný strategický tah. Naše přípravka v zimním období sehrála řadu zápasů, kde docházelo k poměřování sil i se staršími ročníky. Ne všechna utkání jsme tak dovedli do vítězného konce ale vzhledem ke zkušenostem našich trenérů, pochopení rodičů, odhodlání a bojovnosti našich hráčů byla mnohdy i prohra našim dílčím vítězstvím.

Při ohlédnutí za naší zimní přípravou můžeme konstatovat, že náš tým se herně lépe poznal, naučili jsme se reagovat na hru soupeře, lépe odhadujeme své síly a jsme herně vyspělejší, naši trenéři jsou s námi v dobrém i zlém a naši rodiče nám věří a podporují nás, za co vám všem patří naše díky včetně našemu sportovnímu klubu představitelům naší obce, kteří se nám snaží vytvářet ty nejoptimálnější podmínky pro náš růst. Již se nemůžeme dočkat slavnostního otevření dalšího nového hřiště a otevření nové tělocvičny v našem sportovním areálu.

V jarní a letní sezóně Vás všechny srdečně zveme na naše přípravná mistrovská utkání, která se většinou hrají o pátcích, pokud hrajeme na umělce ve Slivenci, a to v čase od 17.30 hod, sezóna těchto mistrovských přípravných zápasů nám končí 16. června 2017. V měsíci květen (8. května 2017), budeme reprezentovat naši obec a sportovní klub AFK Slivenec na turnaji v Aši, kde sehrajeme řadu utkání o vítěznou cenu „O pohár Františka Pláničky" za účasti 24 týmů, bližší informace jsou uvedeny v letáku. V měsíci červen náš organizační výbor organizuje II. Ročník „Sliveneckého turnaje" pro přípravky s ročníky 2007 - 2008 a 2009 - 2010. Zároveň Vás srdečně zveme na naši tradiční rozlučkovou party, která se uskuteční 24. června 2017 ve sportovním areálu Slivenec. V závěru letních prázdnin se všichni opět setkáme a ve dnech 14 - 19. srpna 2017 se zúčastníme fotbalového soustředění v Rábí.

Autor: Vladimír Brenkuš    

 

 

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům