Rozhovor - Rodiče Jaškovi

ROZHOVOR - Rodiče Jaškovi

I když fotbalový svět zažívá nucenou pauzu, my nespíme a stále se pro vás snažíme vymyslet něco nového.

Tentokrát jsme se rozhodli, že se dotážeme lidí, kteří nejsou vidět na hřišti, nejsou ani členové klubu, ale bez kterých by to prostě nešlo - rodičů.

V tomto rozhovoru vám chceme ukázat, že u nás i rodiče jsou část, která tvoří náš klub.

V prvním díle našeho miniseriálu jsme se zeptali rodičů Filipa Jaška, který je ročník 2016 a člen naší školičky AFK.

Pavel a Veronika Jaškovi

jaskovi

Váš syn Filip hraje za kategorii školička. Jak se stalo, že jste si vybrali právě tým AFK Slivenec a co byl první impuls k tomu, že kluka přihlásíte učit se fotbalové umění?


Bydlíme ve Slivenci tak volba byla celkem jasná. Podívali jsme se co se pro malé děti ve Slivenci nabízí a volba padla na fotbal. Zčásti jsme vybírali na doporučení s tím , že se klub o děti skvěle stará ( to se nám měrou vrchovatou potvrdilo ) , ale důležité bylo aby se Filípek prostě hýbal a neseděl doma u počítače.

Kdy jste začali doma pozorovat, že fotbal je pro Fílu to pravé ořechové a že jej baví a naplňuje?

Nevíme jestli je pro Filípka fotbal to pravé ořechové, ale platí to co jsme řekli. Je pro nás důležité že ho to baví a do kolektivu se těší.

Jak se vám libí, jak klub funguje. Co berete jako pozitivum, a naopak co byste nám poradili, abychom zlepšili. A jste s odstupem času rádi, že jste Filipa přihlásili právě k nám?

Tak pánové a dámo co se staráte o naše děti tak tady bude odpověď pouze v superlativech. Netušíme jak to funguje v ostatních klubech , ale to jak se staráte o děti a kolik tomu věnujete času je neuvěřitelné. A za nás velké díky. Jste vážně skvělí. Pokud bude v našich silách Vám jakkoliv pomoct tak velmi rádi.

Co se týče vás a vaší rodiny, jste sportovně či fotbalově založená?

Bezpochyby, tatínek sportuje celý život a maminka má dva roky kolo a najela cca. 100km. Takže tak.

Sledujete doma fotbal, bavíte se o něm či probíráte to, co syn spolu se spoluhráči dělal na trénincích?

No tak to je vtipné. Doma fotbal nesledujeme vůbec , protože tatínek je hokejový a fotbal ho vůbec nezajímá. To ale neznamená, že si nepovídáme o tom co dělali na tréninku.

Jaký byste řekl, že jste typ rodiče. Rodič fanoušek, či rodič, který se snaží za každou cenu synovi radit?


Co Čech to trenér to je jasné, ale jinak rozhodně rodiče fanouškové a je jedno jaký sport si do budoucna vybere. Vždy budeme Filípka podporovat a pokud budeme umět tak i poradíme, ale vypadá to, že má syn velmi často na věc svůj vlastní názor, tak to bude nejspíš oříšek.

Poslední, trochu záludná otázka. Jaké je vaše tajné přání ohledně vašeho syna?

To není záludná otázka. Tady se musí s pravdou ven. Počítáme s tím, že do deseti let podepíše profesionální smlouvu a nás čeká zajištěný důchod a náš syn se taky bude mít dobře. Ne ne ne. Hlavně aby ho fotbal nebo sport všeobecně bavil a jestli ne a půjde jinou cestou, která ho bude bavit, tak v pořádku. Dál bude mít naši podporu.

Na závěr ještě jednou díky. Jste borci.

Jaškovi

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům