Marketing

Staňte se našim partnerem


Vážení obchodní a sportovní přátelé, Fotbal nebo-li kopaná, je ve Slivenci dlouhodobou tradicí. Náš tým založený roku 1924 tvoří nedílnou součást Pražské kopané již bez malá 100 let. Od roku 1992 jsme také stabilním účastníkem 1.A třídy skupiny B, kterou hrajeme nepřetržitě již 27 let. Platíme tedy za velice stabilní a konzistentní tým. V posledních letech došlo k velkému nárůstu počtu mládežnických týmu, kdy k nám děti stále rádi přicházejí a stali jsme se pro kluky, ale i rodiče zajímavou a lákavou destinaci. K dnešnímu dni čítáme zhruba 170 členů narozených v letech 1997-2016.
Ale bez našich partnerů, tedy vás by to nešlo!

Vážení přátelé, dovolte, abychom Vám na těchto webových stránkách blíže představili náš klub a současně v této sekci nabídli ke stažení prezentaci reklamní a marketingové spolupráce. Naší snahou je Vám, našim partnerům, vytvořit lákavé podmínky spolupráce, tak aby splňovala pravidlo “win-to-win”.

Věříme, že nalezneme cestu ke společnému cíli, který přinese užitek oběma stranám. Stále máme co nabídnout a stále se učíme novým věcem. Buďte i vy u rozmachu a vzrůstu značky TJ AFK Slivenec z.s.

S úctou
Výbor TJ AFK SlivenecV souboru níže naleznete bližší informace o současném stavu našeho klubu

http://www.afkslivenec.cz/file/1475006928afk-slivenec---sponzori-1575114204.pdf

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům