St. přípravka U10

Starší přípravka U10 - podzim 2022img-3550

 

 
V kategorie STARŠÍ PŘÍPRAVKA , je naši prioritní prací, aby kluci pokračovali v tréninku pohybového aparátu, koordinaci pohybu, aby zvládali a poznavali čím dál tím víc své tělo.
Základy, které kluci pochytili v předešlé kategorii posouváme systematickou prací dál. Formou hravých herních cvičení pilujeme rozvoj pohybového aparát a fotbalové situace, které budou kluky potkávat v zápasech.
Dále je pro nás velice důležité, abychom klukům co nejvíce zapojili do tréninku práci s balónem. 
Zpracování balónu, střelba, dribling, přihrávky a hra jeden na jednoho, to jsou základní atributy, na kterých stavíme tréninkový plán.

Víme, že vrcholem každé práce jsou zápasy. I proto se snažíme, abychom již v této kategorii zapojili do procesu i zápasy s okolními týmy. V těchto zápasech ale nejde o výsledek, nebo o to kolik kdo dá gólů. Jde hlavně o zpříjemnění každotýdenní práce. Kluci si dokáží vyzkoušet to, co se v tréninku naučili a my jim snáze umíme demostrovat co je učíme.

Hráči v této kategorii trénují dvakrát týdně, V trénincích máme k dispozici řadu moderních tréninkových pomůcek. Využíváme nejrůznější studijní materiály, abychom kllukům dokázali vytvořit nejmodernější tréninkové metody.

Obecně lze říct, že vyváženost tréninku je následující:

Trénink pohybového ústrojí,
Koordinaci pohybu a techniky
Vedení míče a práce s balónem
Trénink přihrávek 
Tréninkové situace proti protivníkům (1 proti 1, 2 proti 2...)

Práce v kolektivu
Zábava


Toto vše je pouze teoretická úroveň, jak to vypadá v praxi se můžete přesvědčit i vy. V letních měsích trénujeme každé Úterý a Čtvrtek od 17 hodin. V těch zimním je to velice individuální podle obsazenosti tělocvičen, proto v těchto měsících doporučujeme komunikaci s jedním z trenérů této kategorie, ti vám mile rádi předají podrobné informace.

Tak neváhejte a přijďte.
jsme jeden tým, jeden klub, jsme
AFK SLIVENEC

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům