Prohlášení trenérů k ukončenému ročníku

Soutěžní roční 2019/2020 byl ukončen a anulován.

Celková situace ohledně pandemie koronaviru vyústila v to, že amatérský fotbal předčasně ukončil a anuloval svou sezónu 2019/2020.

rrrttrt

Tato očekávaná informace ssebou přinesla řadu emocí a poznatků z řad trenérů, hráčů i fanoušků.

Jak se na tuto situaci dívají trenéři našich kategorii se dozvíte níže.


A Tým - Aleš Majer 

tral

Situace, která nastala je velmi nepříjemá. Nikdo z nás se s tím ve své kariéře nesetkal. Nejtěžší bude tréninkový a zápasový restart. Poskládat a dobře načasovat tréninkové jednotky a jejich náplň bude velmi důležité. Bohužel, musíme se s tím vyrovnat a najít v sobě hlavně morální sílu k tomu, abychom během nucené pauzy neztratili to, co jsme během zimní přestávky načerpali. Samozřejmě je jasné, že nelze udržet trénovanost na stejné úrovni jako během sezony. Ztráta herní kondice jistě nastane. Snad už nyní vidíme světlo na konci tunelu. Osobně mi velmi chybí parta, kterou s týmem máme, komunikujeme spolu alespoň přes sociální sítě. Ovšem týmovou radost z vítězného zápasu nám to nenahradí. Zvládneme to a brzy se společně sejdeme na hřišti.
Přeji všem příznivcům Sliveneckého fotbalu hodně zdraví a pevné nervy. V nové sézoně Vám budeme dělat radost.

B Tým - Láďa Kácovský


trlk

Konec sezony pro B tým má dvě mince.
První: nespadneme a snad příští rok budeme hrát v klidu.
Druhá: asi žádný z nás nechtěl udržet soutěž touto cestou, raději bychom vyhrávali na hřišti.
Nakonec za trenéry: Všichni, co u B týmu jsme, máme mnoho zápasů za sebou, ale toto ani jeden z nás nikdy nezažil. Vždy jsme si to chtěli rozdat na hřišti a bojovat za svůj klub a mít radost z výhry, či smutek z prohry.
Doufám, že se mnou souhlasí i hráči a snad bude líp. A  my se sejdeme zase na hřišti.
Přeji všem hodně zdraví a bojujte.


Mladší žáci - Gábina Frolíková + trenéři

trmz

Naše sezóna začala co se týče výsledků dobře. Přesto, že nám na začátku dost hráčů skončilo nebo přestoupili do jiných klubů, nás to nijak nerozhodilo. Jako tým jsme v zápasech fungovali dobře, ale docházka na trénink a přístup některých hráčů nebyl ideální. Většinou jsme hráli vyrovnané utkání, kde jsme nakonec dokázali soupeře přehrát. Samozřejmě nejsme Barcelona a nehrajeme jen dokonalý fotbal, měli jsme i tmavé chvilky, jako například s Čechií Smíchov, kde jsme zápas totálně nezvládli a stal se tak propadák. Z takového zápasu si tak musíme vzít ponaučení na příště. Pozitivní je, že ve statistikách Pražského fotbalového svazu jsou 3 naši hráči v top 10 v počtu vstřelených branek. A to je Ondřej Čurda, Luděk Frolík a Patrik Bílek. My víme, podle toho co si zapisujeme, že by se tam měl objevit i Remy Tsouassa, ale ten není ani v top 10. Bohužel nevíme proč tomu tak je. Nejvíce odehraných zápasů, což jsou všechny zápasy co jsme stihli za celou sezónu odehrát, má Luděk Frolík a Martin Sládek, tito hoši mají všechny odehrané zápasy. S celkovým výsledkem jsme spokojeni, protože jsme skončili na druhém místě a jen o bod jsme za prvním. Možná kdyby se soutěž nezrušila , tak bychom mohli být mistři a nebo také bychom se mohli posunout níže. To už je ale ve hvězdách. Uvidíme jak se všechno vyvine, a už se těšíme zpět na hřiště. Sportu zdar! 

Mladší přípravka - Michal Starec

st)

Celou situaci považuji za velmi nešťastnou a to zejména s ohledem na to, kolik času a úsilí jsme věnovali tréninkum, zápasům a přípravě jako takové v zimním období. Všichni jsme se moc těšili na jarní odvety a tréninky na živé trávě. Vše naznačovalo tomu, že se nám naše úsilí vrátí. Z reakcí rodičů vím, že spousta kluků danou situací trpí a rodiče jsou z jejich nepohybu zoufalí. Bohužel, tím jak kluci nemají pohyb, tak i když jim je teprve 7 nebo 8 let,tak přibírají na váze!! Což je dáno jednak nemožností pohybu, tak dietním režimem,za který mohou rodiče. Věřím,že zvítězí zdraví rozum a daná situace se velmi rychle rozvolní. Za mladší přípravku mohu konstatovat, že od příštího týdne začneme v nějakém režimu s tréninky. 

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům