Martin Ryzák - aktualizace stavu

Martin Ryzák - aktualizace stavu 

martin-ryzak


Osudový se pro něj stal zápas s Lipencema.

Probíhala 71. minuta, když přišlel zákrok na holenní kost a ozvala se velká rána.

Martin Ryzák, historicky druhý nejlepší střelec klubu a držitel bezmála 1000 zápasů, které znamenají nejvíce odehraných zápasů v historii klubu, šel k zemi.
Ihned bylo jasné, že je zle.

Jan Kerbach mladší poslal Martina přímou čarou do nemocnice, syn Jana Kerbacha staršího, který před lety vážně zranil a ukončil kariéru jiné slivenecké legendě - Pavlovi Palašovi. 

Po příjezdu do nemocnice bylo Martinovi uděláno RTG, které ukázalo zlomeninu holenní kosti. Následovala operace, která bohužel ukázala další komplikace. Za holenní kosti byla schovaná další zlomená kost, kterou RTG neodhalil, ke vší smůle úlomky z druhé zlomeniny poškodily také vazy. Naštěstí dopadla operace v pořádku. Martinovi byla aplikována titanová tyč a kosti sešroubovány. Nyní jej čeká dlouhá rehabilitace a my všichni pevně věříme, že se dá brzy do kupy.

img-1260
Výsledek operace - foto instagram Martin Ryzák

„Soustředím se teď jen na rehabilitaci ať jsem co nejdříve fit, děkuji všem za podporu, opravdu si jí vážím. Díky kamarádi"
Napsal Martin pro naše stránky.

Přejeme co nejrychlejší uzndavení a návrat k běžnému životu.
AFK Slivenec

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům