Ze Stodůlek se třemi body

Muži A 

TJ Sokol Stodůlky 0:4 AFK Slivenec

stodulky-vysledek


Ve 4. kole 1.A třídy skupiny B jsme odjížděli na zápas s týmem, který se nacházel na chvostu tabulky s nulovým ziskem bodu, nicméně nás nečekalo nic jednoduchého.

V první půlhodině hry, na fantasicky připraveném hřišti, bylo k vidění spoustu nepřesností jak ze strany domácích tak našeho mužstva. Přesto jsme to byli my kdo udával tempo zápasu a byl více na míči.

Domácí se spoléhali zejména na standartní situace, ze kterých byli velmi nebezpeční. Po jedné takové, ve 25. minutě utkání, zvonila za zády brankáře Minarčíka tyč.

1, gól zápasu přinesla situace z 39' minuty. Rozhodčí, po faulu na jednoho z našich hráčů, pískal přímý volný kop, ke kterému se postavil Petr Klouček. Zhruba z 23 metrů zvolil velmi chytré zakončení a přízemní tvrdou střelou využil nepřiliš štastné postavení brankáře. 

Do poločasu jsem zásluhou Petra Grajciara zvýšili na 2:0. 


Ve druhém poločase změnili domácí rozestavení a tím zkoušeli se skórem zápasu něco udělat, což ale neneslo vytoužené ovoce i díky dobře fungující komunikaci a poziční hře našeho týmu.

Třetí branka utkání padal po vynikající souhře na jejimž konci zakončoval do prázdné brány střídající Jan Trojan.

Při poslední brance utkání ukázal své přednosti střelec třetího gólu  Jan Trojan, který převazl na půli hřiště výhoz našeho brankáře, následně při rychlostním souboji obešel dva hráče domácích a předložil balon Petrovi Grajciarovi. Ten přesnou ranou k tyči stanovil skóre na konečných 4:0


Slovo trenéra


slovo-trenera-stodulky
Sestava:


Minarčík - Kadlec, Plíšek, Kácovský, Hrádek - Klouček (86' Sopr), Zdražil, Plechatý (88' Hipp), Grajciar, Novák (83' Havelka) - Vyhnal (73' Trojan)

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům