Béčko stále stoprocentní

B tým si připsal, v řadě již, druhé vítězství a stále neinkasoval

web-b-tymPo dlouhé době zaviněným Koronavirem se naše B mužstvo vydalo na hřiště soupeře. Čekal nás nelehký soupeř ze Střešovic. Pro trenéry to byl nelehký úkol, dát sestavu do takového stavu, aby mohlo soupeři konkurovat. Na poslední chvíli se omluvil Vocilka, Hipp odcestoval s A mužstvem, které hrálo v tu samou dobu v sousedních Stodůlkách. Po příjezdu do Střešovic nás prvně udivilo až zaskočilo, že praporky jsou dané na trávě, ale jak se říká, zdání klame, po pár minutách se praporky přestěhovaly na umělku a utkání mohlo začít.

Jak již v těchto soutěžích bývá zvykem, oba soupeři čekali na to, co ten druhý ukáže a co dovede. První se osmělili domácí, kteří se pomalu dostávali na naši polovinu. Trvalo zhruba 10 minut, než se naši mladíci rozkoukali a začali plnit to, co jim trenéři naordinovali. Důrazně napadat, v prostředku zálohy neztrácet míče, ba naopak jít do rozehrávky a dostávat soupeře pod tlak.

Poté jsme za to byli patřičně odměněni. Ve 23. minutě Málek spolu s Bukáčkem důrazně atakovali obránce, který ztratil míč a druhý jmenovaný nekompromisně z levé strany zakončil 0:1.

Po tomto gólu se hra trochu uklidnila. V následujících minutách se domácí snažili o vyrovnání, ale naše obrana pracovala tak, jak má a soupeře k ničemu vážnému nepustila. Takto skončil poločas.

Do druhé půle jsme šli opět s tím, nepustit borce ze Střešovic do žádného tlaku a co nejdéle udržet, pro nás, pozitivní skóre, ba naopak ještě nějakou branku přidat.

To se nám povedlo velice brzy. Běžela 46 minuta, kdy opět naší bojovností a spoluprací Málek – Palaš – Bukáček, poslední jmenovaný zvýšil na 0:2.

Ač se domácí snažili ze všech sil, naši hráči běhali a důrazně atakovali soupeře, kterému pomalu docházeli síly. Z toho se také vyvinula obrovská šance Palaše, který po přihrávce výborně hrajícího Bukáčka netrefil prázdnou branku. Franta sklonil hlavu, ale okamžitě začal opět pracovat pro mužstvo, a tak mu snad spoluhráči tuto minelku odpustí.

Po 60. minutách jsme vystřídali Málka za Leštinu. Ten šel na hřiště s pokyny soupeře napadat, aby nedošlo ke snížení stavu. To také po příchodu ihned plnil a byl za to odměněn.

V 78. minutě důrazný Majtner na pravé straně vybojoval balon, předložil ho Leštinovi a ten zvýšil na 0:3.

Do konce zbývalo pár minut a naši hráči nepolevili, a i tuto část dohráli ve velice vysokém tempu.

V momentě, kdy rozhodčí pískl naposledy do píšťalky, se mohli naši hráči začít radovat a oslavovat již z druhého vítězství v řadě.

Opět musím mužstvo pochválit za velice bojovný výkon, což uznal i soupeř. Každého potěší, když přijde trenér a řekne, „toto je úplně jiné mužstvo než jsem přijelo v loňském roce“. Mě nezbývá nic jiného, než jeho slova potvrdit. Všichni odcházeli do šaten ve zpocených trikách, tak jak to má být a za to jim musím poděkovat.

Teď už se ale budeme snažit co nejlépe připravit na dalšího soupeře, což je velice silná rezerva Řeporyjí.

Sestava: Slavík- Sedlický- Lehovec- Růžička- Starec - Bukáček- Čureja-Teplý- Majtner- Málek (58 min Leština).: - Palaš (78min Bobalík)

Góly: Bukáček 23' a 46' Bukáček  78' Leština 

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům