Ačko vyhrálo, výkon ale nebyl ideální.

A tým má za sebou další zápas.

Tentokrát lze říct, že jsme utrpěli vítězství, kdy jsme porazili rezervu Přední Kopaniny 4:5.

sestava-sablona

Zápas pro nás začal ideálně. 

Hned v 6. minutě po krásné individuální akci Sity a impozantnímu zakončení jsme vedli 1:0.
I nadále jsme soupeře přehrávali a odměna přišla v 17. minutě zásluhou střelce Adamíka. Ten zužitkoval výbornou nahrávku a nechytatelně poslal balón na vzdálenější tyč 0:2. 
Poté ale naše tempo začalo opadat. Do konce poločasu jsme sice soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili, ovšem naše tempo stále sláblo.

Do druhého poločasu jsme nastoupili velice laxně a to se nám vymstilo hned v 47. minutě. Po úniku z pravé strany a centru do vápna se prosadil, ne příliš důkladně bráněný, domácí útočník Hájný 1:2.

O 6 minut později jsme šli opět do dvoubrankového vedení, to když se hlavou trefil opět Adamík. 
A když jsme v 63. minutě, po gólu legendy Nováka vedli 1:4, mysleli jsme si, že se nám už nemůže nic stát.

Díky naší letargii jsme ovšem hned vzápětí inkasovali na 2:4. Po pravé straně se uvolnil domácí hráč, který obešel stopera Plíška a připravil balón, pro nikým nehlídaného hráče Mbouu, který v zakončení pálil mezi nohy brankáře Minarčíka.

Dál jsme nebyli aktivním týmem. Toho domácí využil v 79. minutě. Po průnikové přihrávce se dostal před našeho brankáře domácí útočník, jeho pokus ještě Minarčík vyrazil, ovšem dorážející Hollomotz neměl těžkou práci uklidit balón do prázdné brány. 3:4.

V 83. minutě nám vrátil dvoubrankové vedení střelec hattricku Adamík. Ten obešel brankáře a z úhlu precizním lobem trefil otevřenou bránu domácích. 3:5.

Domácí ještě v 90. minutě snížili na 4:5, kdy se po přímém kopu trefil Mainolfi, který zatočil míč přes zeď.

Divoké utkání tedy skončilo nefotbalovým výsledkem 4:5.
My bereme 3 body, ovšem na tomto výkonu nelze stavět. 


Slovo trenéra:

"Do zápasu jsem vstoupili velmi dobře, ovšem po 25 minutách jsme přestali hrát co jsme chtěli a zbytek poločasu byl takový nijaký. S druhým poločasem nejsem vůbec spokojený. Ano vyhráli jsme venku a vstřelili jsme 5 branek ovšem 4 branky které jsme dostali je naše velmi špatná vizitka. Snažíme se pracovat na určitém způsobu hry a tohle se mi tedy vůbec nelíbilo."slovo-trenera--kopanina

Tabulka:
https://www.fotbalpraha.cz/souteze/tabulka/305-a2b-1-a-trida-skupina-b-muzu?id_season=2021

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům