Výsledkový servis mládeže a komentáře k utkání 3. - 5.9.2021

Výsledky naší mládeže

mladez--vysledky

   Starší žáci    

TJ Sokol Nebušice 1:2 AFK Slivenec

Dne 5.9. jsme odehráli náše první mistrovské utkání v soutěži starších žáků ročník 2007/08 venku v Nebušicích.
Hned od začátku bylo vidět, že kluci ve stejné věkové kategorii mají navrch. Drželi jsme víc balón a i fyzicky jsme byli lepším týmem. 
Skoro celý zápas byl v naší režii, až na pár drobných zádrhelů, kdy jsme se podřídili hře soupeře.
Kluci se ale nakopli a hru jsme zvladli kontrolovat.
Za náš tým si první góly připsali Patrik Bílek a Martin Sládek. 
Kluci zápas odmakali a taky konečný výsledek 1:2 pro Slivenec si zasloužili.  První zápas tedy s plným počtem bodů.  Doufám, že budeme v téhle režii pokračovat , a v dalším zápase v sobotu na domácí půdě proti Aritmě Praha bude stejný zisk bodů.

Tabulka:
https://www.fotbalpraha.cz/souteze/tabulka/324-e3c-2-trida-skupina-c-starsich-zaku?id_season=2021


  Starší přípravka  

FK Meteor Praha 17:5 AFK SLivenec

V sobotu 4.9.2021 jsem zavítali na hřiště Meteoru Praha. Z přístupu a neodvážné hry musím být jako trenér zklamán. Výsledek jako celek sice neodpovídá celkovému obrazu hry a není pro nás ani omluvou, že většina našeho týmu hrála s o rok starším protivníkem. Nicméně, opatrnost, obavy a přílišný respekt nebyl vůbec na místě a na hřiště v utkání nepatří. Věřím, že to kluky povzbudí a jede se dál. Hned pondělní pozápasový trenink dokázal, že nám to není lhostejné, a že máme chut jít dál. Na tréninkovou jednotku totiž dorazili všichni.

Michal Starec

   Mladší přípravka "A"  


AFK Slivenec 22:6 Sokol Kolovraty

V utkání jsme měli velice dobré pasáže, kdy kluci přenášeli do zápasu věci, které pravidelně drilujeme. Zároveň jsme ale měli pasáže, kdy jsme absolutně vypadali z role a měli jsme na hřišti spoustu špatných rozhodnutí....
Sečteno podtrženo kluci zaslouží pochvalu za snahu a výsledek.
My trenéři zase vidíme nedostatky, na kterých je třeba pracovat.

   Mladší přípravka "B"   

SK Ďáblice 37:23 AFK Slivenec

První mistrovské utkání pro naši mladší přípravku "B", neboli ročník 2014 se odehrál na hřišti SK Ďáblice. Kluci ukázali, že progres, kteří my trenéři vidíme v tréninku dokáží přenést také do zápasu. Jsme rádi, že zapojujeme prvky, které cvíčíme, že se snažíme zapojit do hry fotbalové myšlení, a že mají kluci velkou chuť. To nás jako trenéry velmi těší. Tato sezóna je pro naše kluky startovací a jsme rádi, že můžeme hrát zápasy a zúročit naši práci z tréninku. 

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům