A tým porazil Střešovice a přezimuje na druhém místě

V sobotu byla na programu předehrávka 16. kola 1.A třídy skupiny B.

Zajížděli jsme na hřiště SK Střěšovice a již před zápasem jsme věděli, že opět okusíme silový fotbal na umělé trávě.

Nicméně jsme věděli, co nám může dílčí úspěch v tomto zápase přinést a za tím jsme šli!

Trenér Majer opět počítal ztráty, ostatně jako celou sezónu, ovšem znovu se nám potvrdilo, že kádr je dostatečně široký a kvalitní. 
I přes to, dokázal tým připravit a svým předzápasovým motivačním proslovem i patřičně namotivovat.

To vše se odrazilo ve výsledku.

Z horké půdy si odvážíme důležité vítězství!

sestava-sablona-stre 

Soupeř na nás narukoval s vyčkávací taktikou.
Zatažení v hlubokém bloku čekali Střešovičtí hráči co vymyslíme. 

My jsme se chtěli prezentovat naši klasickou kombinační hrou s rozehrávkou od brankáře. A i přes to, že se hrálo na hřišti menších rozměrů, které napovídá spíše k bojovným zápasům se nám to i díky postavení soupeře dařilo.

Nicméně první ohrožení branky měl na svých kopačkách soupeř. V 7. minutě se opřel do balónu hostující Zvolenský a jeho pokus musel likvidovat u své tyče Minarčík.

O 5 minut později měl branku na noze Eichler. Jeho tvrdá střela mířící do prostřed brány ovšem v síti neskončila, a to i díky dobrému zákroku mladičkého brankáře ve službách Střešovic.

I nadále jsme byli aktivním týmem a vytvářeli si tlak na soupeře. Nicméně k žádnému velkému ohrožení domácí brány nedocházelo. 

Díky výškové převaze hrozili domácí nejvíce ze standartních situací. Při jedné takové míč poskakoval našim vápnem. Naštěstí pro nás, vše vyřešil svým důrazným odkopem Hemzáček. 

Když už to vypadlo, že se půjde do kabin za nerozhodného stavu, přišla naše chvíle. 

Klouček, ve 42. minutě, zahrával rohovy kop. Svým přesným centem našel na přední tyči hlavu Zdražila a ten svou tečí nedal domácímu brankáři šanci. 0:1

Věděli jsme, že v druhé půli přijdou Střešovice s taktikou, ještě více nakopávaných balónu a soubojového pojetí hry.

Nebyly odehrány ani 4 minuty z druhé půle a mohlo být vyrovnáno. Proti byl ale Minarčík, který vytáhl balón miřící do šibenice na roh. 

Nám poté vyšla skvěle kombinace v 55. minutě. Balón se dostal až k Vyhnalovi a ten již neměl problém uklidit míč do sítě 0:2.

Tento moment nám dodal potřebnou jistotu.
Nadále pokračoval soubojový zápas.

My jsme se plně koncentrovali na udržení výsledku a to se nám dařilo. Soupeři jsme se vyrovnali důrazem a hrozili díky rychlým výpadům po stranách hřiště. 

V 82. minutě měl na hlavě kontaktní branku střídající Alba, ten svůj pokus mířil chytře do protipohybu brankáře, ovšem Minarčík změnu skóre nedovolil. Hlavičku domácího útočníka vytáhl skvělým zákrokem na roh.

Pár minut před koncem zápasu jsme měli možnost zahrávat rohový kop. K tomu se opět postavil Klouček, který chtěl předvést svou genialitu. Přímo z rohového kopu ovšem svůj pokus do brány nezakroutil. Míč skončil na břevně. 

A když už to vypadalo, že zápas skončí v poměru 0:2, přišla chvíle pro mladíka Bukáčka. K tomu se dostal balón směřující na zadní tyč. Nikým nehlídaný už neměl problém vsítit branku na konečných 0:3. 

Zápas pro nás skončil vítězně. Odvážíme si body z těžkého prostředí a co víc, konečně se nám podařilo udržet čisté konto. 

Přezimujeme tedy na druhím místě tabulky, připravíme se na jarní část a všichni věříme, že svůj cíl v podobě postupu dotáhneme do finále.

Všem, kteří chodili a prodporovali naše kluky patří velké díky. Jsme rádi, že vám můžeme vaši přízeň oplácet dobrými výkony a těšíme se, až se spolu opět na jaře potkáme. Děkujeme Slovo trenéra:


Poslední zápas roku 2021 o body do tabulky. Podali jsme škvělý týmový výkon podpořený fotbalovou kvalitou. Předpokládal jsem, že nás od soupeře moc fotbalovosti nečeká, připravovali jsme se na to, že buď soupeře uskáčeme, nebo ne. S naší “výškou” celkem problém. Zodpovědností a komunikací, jsme všchno uhráli. Výkon podložený nasazením, kvalitou a týmovým pojetím přinesl důležité vítězství.

slovo-trenera---str


Tabulka:
https://www.fotbalpraha.cz/souteze/tabulka/305-a2b-1-a-trida-skupina-b-muzu?id_season=2021
 v tabulce není započítán výherní zápas proti TJ Sokol Cholupice


Přehled zápasů podzim 2021

obrazek-2021-11-08-122517Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům