Mladší přípravka ročník 2013 a pár slov od trenérů

Jarní sezónu jsme začali kvalitně obsazeným zimním turnajem na Motorletu. Ta to část sezóny pro nás byla velice prospěšná protože konfrontace s kvalitními celky nám jednoznačně nastavuje zrcadlo naší práce, a v plné nahotě odhaluje naše nedostatky. Podařilo se nám dostat do finálové skupiny což pro nás byl jasný cíl ne z hlediska výsledků ale právě z hlediska víše zmíněné konfrontace s kvalitními soupeři. Pověstnou třešničkou na dortu bylo to že jsme jako jediný celek dokázali porazit vítěze turnaje. V zimní pauze se nám také podařilo domluvit několik přátelských utkaní proti soupeřům zvučných jmen. Potěšitelné bylo že ani v těchto zápasech jsme nepropadli a dokázali jsme se tempu a kvalitě soupeře přizpůsobit a být důstojným soupeřem.

Standartní tréninkové jednotky jsme v zimním období zpestřili o tréninky v tělocvičně kde jsme se primárně věnovali obratnosti a koordinaci.

Mistrovské utkání která pravidelně startují jarní část sezóny, nám bohužel přinesli velice málo kvalitních konfrontací. Tento výpadek jsme se snažili opět dohánět přátelskými zápasy. Těch se nám nepodařilo sehnat vzhledem k nabitému programu soupeřů dostatek.

Do běžného tréninkového procesu se nám podařilo zařadit každou středu kvalitní atletické tréninky vedené Slávistickým kondičním trenérem Vítem Hovorkou  ….. Dále také pravidelné tréninky pro brankáře vedené Matyášem Frantou a Gabčou Frolíkovou.

Sezónu jsme zakončili kvalitně obsazeným turnajem na Karlštejně, který pro nás trenéry byl z hlediska poznání mentálního nastavení mužstva velice poučný.

Z celkového pohledu nás těší že kluci udělali opět znatelný pokrok. Zejména jsme spokojeni s progresem z hlediska herního projevu mužstva. Další velkou radost nám dělá to že si kluci pomalu ale jistě tvoří partu která drží při sobě a nasávají Slivenecké DNA.

Přidat naopak musíme v technické vybavenosti jednotlivců. Protože každá kvalitní konfrontace nám jasně ukazuje že v tomto oproti soupeřům zaostáváme.

Příští sezónu budeme nastupovat většinou proti o rok starším soupeřům což vnímáme velice pozitivně. Znamená to pro nás dostatečný počet kvalitních konfrontací  a tím pádem velkou pravděpodobnost dalšího progresu.

Na závěr, děkujme všem rodičům a příznivcům našeho ročníku.

Lukáš Heráň,Lukáš Kácovský, Aleš Drastich

mladsi-pripravka-rocnik-2013 

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům