Trenér mladší přípravky David Zmatlík a pár slov.....

Zdravím všechny příznivce Sliveneckého fotbalu.

Mladší přípravka ročník 2014. 

Skončila delší část sezony a je na čase jí lehce zhodnotit.


Především bych chtěl pochválit všechny naše hráče. Kluci mají chuť se zlepšovat a to nejen ve fotbalových dovednostech.V zimně jsme přidali jeden trénink navíc a to v tělocvičně ,kde se kluci učili po vedením Petry Chmelařové atletickou abecedu,pod dohledem Daniela Průši a jeho kolektivu zase základy juda. No a na nás zbyl ten fotbal :-).

Celkově jsem se zimou a jarní částí velmi spokojen. Samozřejmě se tu a tam něco najde, třeba účast na tréninku či zápase, drobné nepozornosti či postavená hlava ale vše jsme zvládli.:-D Zápasy jsme střídali se super hrou, dobrou a někdy horší hrou. Velice záleželo v jakém složení jsme se sešli. 

Všem klukům přeji krásné prázdniny a těšíme na konci srpna na shledanou. Velice děkuji všem rodičům za to co pro kluky dělají. Nechci se vymlouvat na dobu ale opravdu není lehké skloubit rodinu, školu, fotbal a v některých případech vrtochy trenéra ;-)

S pozdravem 

Za kolektiv trenérů mladší přípravky 

David Zmatlík

2014

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům