Starší přípravka ročníky 2011,2012 a pár slov ke skončené sezoně

V tomto období, tedy v červenci, si stejně jako ostatní vybíráme fotbalové prázdniny. Sezónu 2021/2022 jsme ukončili koncem června, s tím že se opětovně potkáme 15.8.2022,kdy začne příprava pro novou sezonu 2022/2023.

V průběhu skončené sezony jsme se s kolegy trenéry snažili neuhýbat z nastaveného trendu. V průběhu podzimu,zimy  i jara jsme odehráli hodně kvalitních zápasů ,ve kterých jsme se myslím neztratili a to hlavně v individuálních činnostech.

Po stránce herní i výsledkové , jsme troufnu si říci, dělali dobré jméno sliveneckému fotbalu a věřím, že nám to všem vydrží. Touto sezónou jsme ukončili etapu starších přípravek a do nové sezony již vstoupíme jako mladší žáci. Více jak polovina kluků by mohla zůstat ještě jedním rokem ve starší přípravce. Nečekáme, že to pro nás bude jednoduché ,přechod na větší hřiště bude bolestivý a chlapci budou muset ještě více zabrat a to zejména po stránce fyzické připravenosti ,pohybu a nelenosti. ….

Naše barvy definitivně opouští Filip Vít a Matěj Starec, kteří přestupují do mančaftů zvučnějších jmen. Klukům přejeme hodně zdaru a věříme, že budou vědět ,kde s fotbalem začínali a kam se mají vrátit. Bohužel nás dále opouští Ondra Řezníček, který odjíždí s rodiči na 4 roky do zahraničí. Ke konci sezóny naše řady doplnili tři nové tváře, takže je s čím pracovat.

Klukům, rodičům a příznivcům přejeme hodně zdaru,zdraví,odvahy,pracovitosti a trpělivosti do nové sezony. Čeká nás hodně dřiny,potu a doufáme, že i srandy a pocitu dobře odvedené práce ,radosti ze hry a vítězství.

Michal Starec,Karel Bachroň,Petr Novák

zhodnoceni-starsi-pripravky 

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům