REPORT A TÝMU | AFK VS PŘEDNÍ KOPANINA | 21.KOLO

report

 

V prvním jarním zápase na domácím stadionu jsme přivítali silné mužstvo, 3. tým tabulky, rezervu Přední Kopaniny.

 

Úvod utkání patřil hostům, kteří více drželi míč na svých kapačkách, ale postupem času se hra vyrovnala a začali jsme být nebezpeční. Vytvořili jsme si několik zajímavých příležitostí, ale ani jednu jsme nedokázali proměnit. Hlavně šance kapitána P. Nováka měla skončit brankou. A trestný kop J. Homoli bravurně vytáhl brankář hostí na rohový kop. A tak přišel trest. Ve 44. minutě jsme zahrávali trestný kop, který hosté odvrátili a z následného útoku přišel faul brankáře M. Franty, po němž byl nařízený pokutový kop. Ten sice M. Franta vystihl a vyrazil, ale následnou dorážku už nemohl zneškodnit. Proto se šlo do šaten za nepříznivého stavu 0:1.

 

Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi nešťastně, když jsme hned po rozehrávce udělali chybu, po které šel hostující útočník sám na brankáře a nezaváhal - 0:2. Hned za 2 minuty jsme dokázali snížit. Po závaru před brankou Přední Kopaniny se nejlépe zorientoval A. Rozman a poslal míč do sítě - 1:2. Za 5 minut bylo vyrovnáno. D. Pankuch našel centrem volného A. Rozmana, jehož střelu usměrnil do sítě P. Novák - 2:2. O minutu později využili hosté zaváhání v naší obraně a vrátili vedení na svou stranu - 2:3. My jsme se ale nevzdali a v 80. minutě si míč ve vápně zpracoval O. Adamík a střelou k tyči vyrovnal na 3:3. Ačkoliv měli šance obě mužstva, výsledek se do konce utkání nezměnil.

 

Podali jsme kvalitní výkon proti silnému mužstvu. I když jsme prohrávali o 2 branky, ukázali jsme velkou vnitřní sílu, bojovnost a týmový výkon, který vedl k zisku bodu. I tak si ale myslím, že jsme měli získat všechny 3 body, protože jsme dostali laciné branky a několik slibných šancí jsme zahodili.

 

Sestava: Franta – Klouček – Starec – Kácovský – Kadlec – Dušek – Homola – Rozman – Adamík – Pankuch – Novák

Náhradníci: Soualhi, Sedlický, Vyhnal, Vasylčuk, Tkadlec  

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům