ZHODNOCENÍ PODZIMU | A TÝM

zhodnoceni-acko

 

 

Když se podíváme na tabulku, je jasné, že spokojenost s podzimní částí nemůže být. 14 získaných bodů je prostě málo. Reálně bylo v našich silách získat o nějakých 6-9 bodů více a být ve středu tabulky. Ale to bychom se museli vyvarovat nedisciplinovanosti v pododě 4 červených karet. Oslabili jsme se tím nejen v daném zápase, ale i do dalších utkání.

 

Dalším negativním faktorem je průměr téměř 3 obdržených branek na zápas. To je věc, na které musíme v zimě hodně zapracovat. Nechci se nějak alibisticky vymlouvat na absence nebo zranění, protože to jistě potká spoustu mužstev.

 

I proto se v zimě pokusíme zkvalitnit náš kádr. Ačkoliv jsme se během podzimu dostali až na samé dno, nepřestali jsme na trénincích makat a viděl jsem na hráčích odhodlaní to změnit, což se povedlo.

 

Ale v soutěži je spousta kvalitních mužstev a my se musíme na jaro lépe připravit, protože nikomu nic nespadne do klína bez dřiny a zadarmo. 

Marek Bukovský - hlavní trenér 

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům