Výsledkový servis našich družstev

vysledkysjs


Muži "A"
Vítězství, dalo by se říct konečně!Na naši půdu přijel soupeř, který se pohyboval v tabulce pod námi a našemu prvnímu týmu velila povinnost prolomit černou sérii a konečně si připsat tři body do tabulky, to se nám také povedlo a po kvalitním týmovém výkonu a chuti všech hráčů dát do výkonu naprosté maximum se nám to povedlo.
BRAVO!

Sestava: Minarčík - Sedlický, Kácovský, Zdražil, Hrádek - Kadlec, Čureja, Trampota, Homola - Vyhnal, Novák 


Muži "B"
Velmi smutné sváteční pondělí prožilo naše béčko, ale věříme, že na tento nelichotivý výsledek dá zapomenout následující zápas.

Sestava: Slavík - Vávra ,Tomšů, Lehovec ml. ,Leština - Gottwald, Heráň L.,Růžička, Ryzák, Heráň P. - Šitina

Mladší dorost
Po volném víkendu se nedařilo ani našemu mladšímu dorostu, který si připsal porážku 4:0. 

Sestava: Kopta - Palaš, Rozman, Stibor, Bukáček, Šimáček, Kozohorský, Kosař, Janatka, Moučka, Peka 

Mladší žáci
Fantazie, Fantazie a ještě jednou Fantazie.

Hodnocení G. Frolíkové - vedoucí mužstva.

"Již před utkáním jsme věděli, že tento zápas bude jeden z těch lehčích, ale ani tak jsme soupeře nepodcenili a dobře jsme se na ně připravili. Od první hvizdu jsem drželi balón a byli aktivní, ale jelikož jsme se jen oťukávali a nebyli si jistí v kombinacích, tak první poločas skončil 5:0. V druhém poločase to už bylo lepší, byli jsme si jistější, kombinace nám začaly vycházet a tak jsme dali 13 gólů. Po dobrém výkonu jsme nakonec vyhráli 18:0. Ač výsledek je výsoký, tak pro kluky to byl přínosný zápas kde si mohli zkusit věci, které si v ostřejších zápasech zkusit nemohou a není na ně čas."

Sestava: Vegricht - Vyskočil, Bílek, Brenkuš, Bunyak, Čurda, Dudka, Frolík, Lago, Křupka, Sládek, Štěrba, Vegricht

Mladší přípravka

To byla radost pohledět, opravdová hrdost patří našim mladým nadějím, kteří svým výkonem zaujali proti favorizovánému soupeři.

Hodnocení trenéra Michala Starce
"Ročníky 2012+2011 sehrála další z mnoha utkání. V tomto případě k nám dorazil silný soupeř z Libně - Meteor Praha. Zápas měl náboj a nabídl rodičům i trenérům krásné utkání. Všechny hráče musím pochválit za nasazení,chuť dělat kličky,střelbu případně nahrávky. Věřím,že toto 100% nasazení si udržíme do další práce".

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům