Výsledkový servis našich družstev 2. a 3.11.

 

 vysledky

Muži "A"

Druhé vítězství za sebou tentokrát na neutrální půdě proti velice fotbalovému soupeři. Náš první tým předvedl velice povedenou hru, která odpovídala standartům minulé sezóny a to po celé utkání, dvěmi brankami a zejména tou vítěznou v 92 minutě se vytáhl vítěz hlasování kabiny o nejlepšího hráče minulé sezóny, Lukáš Trampota.

Sestava: Minarčík - Sedlický, Kácovský, Zdražil, Hrádek - Kadlec, Čureja, Trampota, Homola - Vyhnal, Novák

Muži "B"

Ani posledmní zápas podzimní část nepřinesl našim borcům z rezervního týmu tři body, proti silnému soupeři držela "benfika" nadějný výsledek do posledních minut, ovšem po individuální chybě golmana Slavíka ztratila naději alepsoň na bod.   

Sestava: Slavík - Vávra , Růžička, Lehovec ml. ,Starec - Nykl,Málek, Ryzák, Heráň P. - Hipp, Leština 

Mladší dorost

Velice tristní tréninková morálka kluků z dorostu se podepisuje v posledních týdnech i na výsledcích této kategorie, kluci bobují sami se sebou a proto není překvapení, že se nachazí na posledním místě tabulky, kdy z posledních pěti zápasu neuhráli ani bod a připsali si děsivé skóre 3:31.
Všřme, že kluci zvládnou poslední utkání v podzimní části se sousedem v tabulce a ukončí tak své mistrovské působení v roce 2019 výhrou.

Sestava: Kopta - Palaš, Rozman, Bukáček, Šimáček, Kozohorský, Kosař, Janatka, Moučka, Peka, Rösler

Mladší žáci

Naše mladé naděje odcestovali za soupeřem z nižších pater tabulky a právem tedy byli favorité, což také potvrdili a zvítězili 2:5. Ovšem předvedená hra zejména v první půli nebyla úplně podle představ trenérů naštěstí se klucivdruhépůli zvedli a dokázali výsledek strhnout na svou stranu.

Sestava: Vegricht - Vyskočil, Bílek, Brenkuš, Bunyak, Čurda, Dudka, Frolík, Křupka, Sládek, Štěrba, Tsouassa, Görgel 

Mladší přípravka

"2.11. v sobotu ráno jsme zavítali za soupeřem z Březiněvsi. Mrazivé,promáčené, sychravé počasí a podzimní žížaly na míči ve spojení s ranní hodinou nám nesvědčily…..Kluci se rozkoukali až v polovině zápasu, a tak si odvážíme prohru 9-19. Musím však konstatovat, že hrajeme stále bez stálého brankáře a inkasované branky nás zatím nezajímají a tak děláme kličky i před vlastní brankou. Tímto zápasem jsme zakončili podzimní soutěž a již teď se těšíme na treninkové jednotky v tělocvičně,které budeme mít 3x v týdnu a na zimní zápasy." uvedl k zápasu trenér Michal Starec

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům