vysledky

Muži "A"

FK Loko Vltavín "B" 1:8 AFK Slivenec

Poslední zápas podzimní části měl pro nás sladkou příchuť.
Naši vzestupnou formu, kterou jsme v posledních kolech získali potvrdilo vysoké vítězství na půdě rezervy Vltavínu.
Předvedli jsme kompaktní a hladový výkon, již od prvních minut bylo vidět, že chceme poslední utkání zvládnout a připsat si velice důležité tři body do konečné "půltabulky".
Vítězství se ovšem nerodilo tak lehce jak výsledek naznačuje. Soupeř měl v prvním poločase několik šancí, které jsme přežili a poté udeřili my. Dalekonosnou střelou se prosadil nejlepší střelec podzimní části, Filip Vyhnal a poprvé rozýbal ukazal skóre (1:0) pro naše barvy. Za tohoto stavu se také šlo do kabin.
Druhý poločas přišla kanonáda. Celkem 8 gólů padlo za druhou půli.
Nejprve se trefil v 49' minutě sváteční střelec Homola, který poté přispěl i druhým gólem.
Dvakrát se ještě trefil, a tím dovršil Hattrick, Filip Vyhnal. Následně se trefil ještě svátečnější střelec Jára Sedlický, Daniel Klíma a jeden si dali domáci borci vlastní.
Hosté kontrovali gólem z penalty.
Najkonec se tedy výsledek zastavil na hodnotě 1:8 z pohledu domácího týmu.

Sestava: Minarčík - Kadlec, Kácovský, Zdražil, Hrádek - Čureja, Trampota, Homola, Klíma D. - Vyhnal, Novák

Mladší žáci

TJ AVIA Čakovice 1 -5 AFK Slivenec

V sobotu 16.11. jsme odehráli velmi kvalitní zápas proti Čakovicím. Tento zápas byl pro nás velmi důležitý, Bohužel den před zápasem nám hodně kluků onemocnělo, ale i přes menší účast se kluci semkli a odehráli velmi dobrý zápas plný akcí a střel. Po dobrém výkonu tak kluci slavili výhru 5:1 . A jsou tak na druhém místě a ztrácí jen jeden bod na první.

Sestava: Vegricht, Sládek, Brenkuš, Křupka, Ucrainschi, Čurda, Bílek, Frolík, Štěrba, Tsouassa