Ohlédnutí za podzimní části - Předpřípravka 2013 - 2015

1472120838predpripravka-popisek-1556446593Děti ročníkově 2013-2015 letos v létě začaly svou druhou fotbalovou sezónu.
Pro trenéry bylo velice pozitivní, že jsme po prázdninách nepočítali žádnou ztrátu, ba naopak přišlo pár nových zapálených tváří, které byly natěšené poznat nové kamarády a spoluhráče.

Základy, které si děti přinesly z minulé sezóny museli ze začátku za pomocí trenérů  lehce oprášit, aby se následně učily, trénovaly a zdokonalovaly nové prvky, nové cviky a nové fotbalové, ale i pohybové dovednosti.
"Děti byly po prázdninách lehce divoké, ale s tím jsme počítali."

img-7440

"Tento rok jsme se s trenéry domluvili, že začneme více trénovat kooperaci v týmech, individuální techniku, práci s balónem a také že zapojíme hru jeden proti jednomu."

img-7445

"Bylo velice pozitivní vidět, že tréninky, které jsme dětem tvořili byli zábavné a naučné a děti bavily."
"Musím říct, že každého trenéra potěší, když vidí, že jeho práce nese ovoce a že se děti trénink od tréninku posunují a zlepšují."
"Jediné, co nás trochu mrzí, je viditelný výkonnostní rozdíl mezi dětmi, které chodí pravidelně a které jen občas. Tady bychom chtěli apelovat na rodiče, že každý týden, který dítě zamešká v tomto věku pro něj znamená 3 týdny práce, aby syn dohnal manko." 

Do tréninkového procesu jsme zapojili také zápasy proti celkům z okolí a děti jsme podle ročníků rozdělily do dvou skupin tak, aby nastupovaly proti a se stejně starými.
"Výjimkou byli hráči Alex Pavelka a Miki Navrátil. Ti nastupovali za oba dva ročníky jak proti stejně starým, tak i proti starším protivníkům. Oba svůj úkol zvládli na jedničku."

73495179-2691088717622704-8471032399549956096-n

V těchto "utkání" nešlo a nikdy o výsledek nepůjde. Tyto "zápasy" slouží k tomu, aby hráči do sebe dostali návyky, které jim v trénincích vysvětlujeme a tím i zhodnotili jejich dosavadní práci. "Musíme říct, že nás překvapilo s jakou vervou a chutí děti hrály."

photo-2019-10-13-08-38-58

Teď nás čekají tréninky v tělocvičně, kdy budeme trénovat dvakrát týdně. Jednou týdně v malé tělocvičně ve slivenecké škole a jednou týdně ve velké tělocvičně v areálu AFK Slivenec.
Hlavní náplní pondělních tréninků bude gymnastika, pohybové a koordinační schopnosti a práce s vlastním tělem. Páteční tréninky budou více fotbalové až hrací a hlavně zábavné.

Závěrem chceme poděkovat všem rodičům za jejich ochotu a hlavně za to, že nám děti vozí a svěřují jejich vývoj do našich rukou. Za to vám patří velké díky.

Trenéři Heráň, Kácovský, Minarčík

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům