Ohlédnutí za podzimní části - Mladší přípravka

1473940065pripravka-popisky-1556445323
V září roku 2019 jsme začali s většinou kluků již 4 rok tréninků a druhý rok se soutěžními utkáními.
Stejně jako minulý rok se většina hráčů v soutěžních utkáních střetává na hřišti s o rok staršími protihráči,což není na závadu. Ve srovnání s rokem minulým je nejen na výsledcích znát citelný posun . Na tomto místě bych rád opětovně požádal rodiče o trpělivost a potlačení touhy po vítězství ,neboť´ stále nehrajeme na stálého brankáře a nevadí nám, když kluci dělají kličky do zbláznění a dostáváme z toho hodně gólů . Některé zápasy a nebylo jich málo, jsme mohli bezpečně vyhrát, pokud bychom taktiku upravili směrem k vítězství. Cílem veškerého úsilí zůstává lepší práce s míčem a pohybová koordinace a samozřejmě radost ze hry a z pohybu.

ml-zaci-4

Prozatím jsou dobrými signály vítězství a kvalitní hra se soupeři, kteří jsou stejně staří.

Podzimní část jsme absolvovali 2x týdně tréninkovou jednotkou na přírodní trávě ve Slivenci,soutěžními zápasy a přátelskými utkáními, jak na domácí půdě ve Slivenci ,tak na hřištích soupeřů.

ml-zaci-3

Co nás čeká v zimě 2019/2020?
Se začátkem listopadu jsme se přesunuli do tělocvičny v ZŠ Slivenec,kdy tréninkové jednotky jsou v cyklu 3x týdně (pondělí,středa,pátek). Konec treninků v roce 2019 je plánován na 20.12.2019. Také nás čeká mikuláš s čertem,klukům a rodičům držím palce……

ml-zaci

Už na konci listopadu startuje ,,zimní liga,, ,která se hraje na SK Motorletu za účast týmů: 1. SK Motorlet Praha, 2. Dolní Počernice, 3. SK Aritma Praha,4. Čechie Smíchov, 5. FC Zličín, 6. SK Střešovice 1911, 7. AFK Slivenec, 8. Sokol Hostouň, 9. Sokol Řepy.

Do konce roku se venku odehrají 3 přátelská utkání,již tento čtvrtek proti Sokol Lochkov.
Začátek tréninkové cyklu v novém roce je naplánován na 6.1.2020 treninkem v tělocvičně. Po novém roce nás kromě ,,zimní ligy,, čeká několik halových turnajů v Praze a okolí a několik přátelských utkání.

mlzaci2

Od nového roku je v rámci nominace na zápas povinnou výbavou ručník s mýdlem,kluci se budou po každém zápase sprchovat!

Co je nového v týmu?
Na trenérských postech se ustálilo trio Starec Michal,Petr Novák a Karel Bachroň s paní vedoucí Lucií Starcovou. Pokud by někdo z rodičů chtěl doplnit realizační tým ,budeme rádi.
Před podzimem a v průběhu podzimu nás opustilo několik hráčů jak na žádost a doporučení trenérů ,tak někteří ze své vlastní vůle. V rámci nových náborů přišli naopak nový borci,kteří to nemají jednoduché,ale snaží se dohnat a postupně dohánějí kluky ostatní (největší pokroky dělá Kuba Horák,Honza Pistora a Šimon Havlátko).
Věřím ,že kluci svoji docházkou a pílí ještě více zapadnou do našich řad.

Přeji všem pevné zdraví a trochu klidu do nového roku 2020.
Děkuji kolegům trenérům,rodičům za jejich čas a Lucii Starcové za to ,jak se o náš tým stará.
Michal Starec

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům