Ohlédnutí za podzimní části - Mladší žáci

ml-zaci

Nejúspěšnější tým ze všech kategorií v našem klubu, to jsou mladší žáci.

Tým, který vedou trenéři Pavel a Petr Mertovi, Jan Slabý a Gabriela Frolíková ml. spolu s vedoucí týmu Gabrielou Frolíkovou se v podzimní části prezentoval více než skvěle.

"Jako obvykle jsme sezónu zahájili týdenním soustředění v Rábí, kluci dostali do těla, tréninkové dávky ale polykali s vervou a pracovali poctivě.
Poté jsme začali klasické tréninky pondělí , středa , pátek . Kluci sehráli několik přátelských utkání ,aby se připravili na mistrovské utkání."

ssss

Sezónu mladší žáci začali dvěmi výhry proti akademii Alexe Zbura a SK Ďáblice. Tyto utkání ukázali sílu mužstva, nicméně, jak se říka, "po hostině býva půst". Po dvou vítězství přišly dvě porážky. Našimi katy byli Fotbalová akademie Praha a úřadující půlmistr SK Čechie Smíchov. Od této chvíli ale kluci nenašli přemožitele a vyhráli 7 zápasů v řadě. Úžasný počin a krasojízda přinesla celkové druhé místo a můžeme se tedy pyšnit tím, že tato kategorie je po podzimu vícemistr.

vystrizek

"Bohužel také pár kluků odešlo,  ale zase dva kluci přišli ,takže nás je nakonec 20 hráčů, což nám stačí při naší soutěži ve které nastupujeme se sedmi hráči v poli a jedním brankářem. Jako tým v zápasech fungujeme dobře , až na pár zbytečných proher. Jsme ale s výsledkem 2. místa v tabulce spokojeni."
Říká vedoucí Gabriela frolíková

Pohled na tabulku 2. třídy skupiny A mladších žáků

tabulka-ml-zaci

Nejem pohled na tabulku zahřeje každého fanouška a příznivce našeho klubu, ale také individuální statistiky jsou pozitivním impulsem a velice koukatelné.
Pojďme si je prohlídnout.

Začneme statistikou brankářů.

V bráně se během podzimu objevilo celkem 31 brankářů, za náš klub byli tři. Velice pozitivní je, že máme jako druzí nejméně obdržených branek, to znamená, že se naši brankáři opravdu činili.


Statistika střelců

137 hráčů, tolik jich dalo alespoň jendu brankuběhem podzimní části. Za naše barvy se trefilo celkem 10 borců, kteří dali dohromady 75 branek. Velice pozitivní je, že z těch desíti střelců, se nachází hned čtiři mezi top 5.
Jsou to kanonýři, Ondřej Čurda, Luděk Frolík a Patrik Bílek. 
Podle oficialních statistik se do této kategorie řadí ještě Armel Rémy Tsouassa, který je také nejlepším střelce této kategorie a tudíž máme mezi top 5 hned čtyři hráče. Fantazie

golosztroj

Velice povedený půlrok, kteří naši kluci absolvovali je odrazem systematické práce, skvělé zvládnuté týmové práce. ale i individuálních schopností, které hráči s trenéry rozvýjejí a trénují. 
Na klucích jde každý zápas i trénink vidět, to co je trenéři učí ze všeho nejvíc, hrát fotbal srdcem.

Věříme, že se kluci v zimní přípravě připraví na jarní část a pokusí se vybojovat stupínek nejvyšší.

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům