Ohlédnutí za podzimní části - A tým


a-tym

Hodnocení naší vlajkové lodi, tedy našeho A týmu.

"Podzimní část sezony hodnotím z mého pohledu jako neúspěch. Po minulé úspěšné sezoně jsem byl přesvědčen, že se nám podaří navázat na povedené výkony a výsledky. Byl jsem si vědom, že jsme oslabili odchodem čtyř hráčů, ale hlásili jsme dva příchody a já jsem byl přesvědčen, že mužstvo má sílu."
Říká trenér Aleš Majer a pokračuje,

75279307-2745583708839871-1922230557698162688-n

"Začali jsme netradičně třemi zápasy v domácím prostředí a získali jsme pouze 3 body za výhru proti nováčkovi soutěže. Do dalších zápasů jsme šli již pod tlakem, a to se na našich výkonech podepsalo. Hráli jsme křečovitě, chyběla nám lehkost, sebedůvěra. Přicházeli zranění a nemoci a celkově stav nebyl dobrý. Po dvanácti kolech jsme měli hubených 10 bodů. Mobilizovali jsme co se dalo a v posledních čtyřech zápasech jsme již převáděli zlepšené výkony a uhráli jsme 9 bodů, tedy závěrem jsme lehce napravili dojem z celého podzimu. "

img-9329

"Ovšem je potřeba říct, že co jsme v létě zaseli, tak jsme sklidili. Tréninková morálka nebyla v pořádku a bez tréninku hrát fotbal nejde. Věřím, že je to dost velké ponaučení pro hráče, kteří v loňské sezoně šlapali jako dobře namazaný stroj, který jsme promazávali každým tréninkem, a letošní podzim se nám ten stroj zadrhnul. Jak se říká “nemažete, klepe to” Věřím, že přes zimu se kvalitně připravíme na jarní část a budeme hrát tak, jak si naši fanoušci a hlavně my sami představujeme."
Uzavírá trenér A týmu Aleš Majer.

img-9349

 

Odehráli jsme celkem 15 podzimních utkání ve kterých si klici připsali 19 bodů a patří jim 11. příčka tabulky s pozitivním skórem 34:33 (+1)
Zajímavostí je, že jsme odehráli 9 soutěžních zápasů na domácí půdě ve kterých jsme ovšem uhráli pouze 10 bodů s negativním skóre (18:21), lze tedy konstatovat, že Slivenecká půda nebyla ani zdaleka nedobytnou tvrzí.
Pohled na tabulku venkovních zápasů nám ukazuje, že z šesti venkovních zápasů jsme si odvezli z hřišť soupeře celkem 9 bodů s pozitivním skóre (16:12).


Pohled na tabulku 1.A třídy skupiny B


vystrizek

Opět, stejně jako minulou sezónu bodujeme v osobních statistikách. 

Začneme statistikou střelců.

Zde si pomyslnou korunku krále střelců podzimní části odnáší náš hráč, střelec, a stálice útočných řad Slivence, Filip Vyhnal.
Na jedenáct branek potřeboval  Filip celkem 12 zápasů, to dělá průměr 0,9 branek na zápas.

strelci

Mezi brankáři máme v Top pětce Patrika Minarčíka, jedničku našeho týmu, který udržel čisté konto celkem třikrát.

brankari


Pojďme se podívat na top pět "železných mužů" sestavy. Hráče, s nejvíce odehranými minutami.

minuty


Na závěr:

Jak říká trener Majer, výkony našeho mužstva nebyly podle představ.
Vedení před sezónou dalo jasné cíle, které kabina přijala, ovšem po prvních soutěžních zápasech jsme dostali pomyslné zrcadlo, abychom uviděli krutou realitu. 
Naštěstí jsme sezónu zhodnotili vysokou výhrou v posledním utkání a všichni věříme, že se tým připraví a předvede stejnou jízdu, jako minulý rok. Bez práce ovšem nejsou koláče.
14. Ledna začíná klukům přípravné období, ve kterém budou hráči trénovat v domácích podmínkách, využijí také umělé hřiště na Barrandově a pojedou mimo jiné na soustředení.
Samozřejmostí jsou přátelská utkání, o soupeřích a  jejich termínech vás budeme informovat.


V kostce
Událo se během podzimní části.

 - 1. start pro nováčky Michala Kadlece a Dominika Hippa. 
 - 1. gól v našem dresu pro Michala Kadlece a Jana Homolu 
 - 1. červená karta pro Michala Kadlece
 - Návrat Martina Hladila do našeho kádru.
 - Nejlepší hráč podzimu a návrat Marka Čureji po dlouhém zranění do sestavy 
 - Lukáš Kácovský bez červené karty 
 

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům