Sponsoring

Společnost ATS - TELCOM PRAHA a. s. je sponzorem Mladších žáků ...

 logo-ats
Naše společnost je na trhu již od roku 1994. Svou obchodní činnost jsme zahájili jako společnost se specializací na výstavbu a údržbu rozsáhlých rezortních a podnikových telekomunikačních sítí na technologii společnosti Alcatel. Mezi naše největší zákazníky patří Ministerstvo obrany a Ministerstvo vnitra, pro které jsme vybudovali kompletní telekomunikační infrastrukturu.
 
Dalšími významnými zakázkami bylo vybudování historicky prvních komunikačních spojů mezi stávajícími a novými členy NATO, výstavba a propojení technických prvků objektové bezpečnosti na některých českých ambasádách v zahraničí, výstavba a údržba telekomunikačních sítí pro NATO, výstavba sítí v zemích jako jsou Katar, Keňa, Pákistán, Bosna a Hercegovina, a dalších.
 
Doba se ale mění a tak i my se přizpůsobujeme požadavkům trhu. Stáváme se systémovým integrátorem se zaměřením na zákazníky státní správy. Naším primárním zaměřením zůstávají i nadále telekomunikace, avšak s důrazem na bezpečnost a zabezpečení přenosu informací. Nezůstáváme jen u jednoho výrobce, jsme otevřeni novým technologiím od různých výrobců, které si pečlivě vybíráme, což umožňuje větší variabilitu při plnění požadavků zákazníků.
 
Proto vedle hlasové komunikace a videokonferencí jsou v našem portfoliu zařízení pro utajený certifikovaný i necertifikovaný přenos dat, IDS/IPS systémy, firewally a v neposlední řadě i úpravy komerčních zařízení pro certifikaci dle TEMPEST standardů. Stále více se orientujeme na bezdrátové technologie. Jsou to především spoje typu point-to-point (mikrovlnné spoje) nebo sítě point-to-multipoint (WLAN, WiMAX, LTE). Úzce spolupracujeme s našimi významnými zákazníky na implementaci MESH technologie do jejich sítí. Můžeme pracovat i na „citlivých“ projektech u nás i v zahraničí, naše společnost i jednotliví pracovníci jsou prověřeni Národním bezpečnostním úřadem na stupeň utajení „Tajné“. Klademe důraz na kvalitu - jsme držiteli certifikátů ISO.   
www.atstelcom.cz 

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.

Poděkování Hlavním partnerům