Zápasy

5.9.2021

TJ Sokol Nebušice 1:2 AFK Slivenec

Dne 5.9. jsme odehráli náše první mistrovské utkání v soutěži starších žáků ročník 2007/08 venku v Nebušicích. Hned od začátku bylo vidět, že kluci ve stejné věkové kategorii mají navrch. Drželi jsme víc balón a i fyzicky jsme byli lepším týmem. Skoro celý zápas byl v naší režii, až na pár drobných zádrhelů, kdy jsme se podřídili hře soupeře. Kluci se ale nakopli a hru jsme zvladli kontrolovat. Za náš tým si první góly připsali Patrik Bílek a Martin Sládek. Kluci zápas odmakali a taky konečný výsledek 1:2 pro Slivenec si zasloužili. První zápas tedy s plným počtem bodů. Doufám, že budeme v téhle režii pokračovat , a v dalším zápase v sobotu na domácí půdě proti Aritmě Praha bude stejný zisk bodů.

Tabulka:
https://www.fotbalpraha.cz/souteze/tabulka/324-e3c-2-trida-skupina-c-starsich-zaku?id_season=2021

11.10.2020

FK Řeporyje 1:1 AFK Slivenec

V neděli jsme odehráli velmi napjatý zápas proti klukům z Řeporyjí. Zápas byl velice vyrovnaný a mohl vyhrát opravdu kdokoliv. Všichni se snažili do poslední chvíle, nakonec však utkání skončilo remizovým stavem. Bohužel v zápase hrál důležitou roli teké rozhodčí, který několikrát uškodil obou stranám. Velice slabý výkon. Nám, například, uznal gól, který pak ve výsledku nepochopitelně odvolal. A i díky tomu kluci remizovali 1:1. Myslím si, že to pro kluky byla velmi důležitá zkušenost, protože všechno bylo proti nim, ale i přesto bojovali až dokonce. V takových chvílích se pozná síla mužstva.

Soupiska k zápasu:
Slabý - Čurda, Bílek, Brenkuš, Frolík, Rozman, Tsouassa, Görgel, Sládek, Kurczina, Bunyk

Náhradníci:
Hajas, Dudka, Pecka, Klindera

stz
3.10. 2020


AFK Slivenec 0:3 SK Čechie Smíchov

V sobotu 3.10. jsme odehráli zápas proti klukům z Čechie. Už od první minuty nám zápas nesedl. Byli jsme pomalejší a u míče pozdě, ani jsme si pořádně nenahráli. Čechie neváhala a naši neproduktivitu potrestala třemi góly. Kluky musím pochválit za posledních 20 minut hry, ale to už bylo pozdě na otočení výsledku. Doufám, že se nám středeční zápas s Ruzyní povede o dost lépe. Konečné skóre 0:3.

Sestava:
Slabý - Čudra, Bílek, Brenkuš, Vyskočil, Frolík, Rozman, Tsouassa, Görgel, Sládek, Kurczina

Tabulka:

II. třída skupina C - Starší Žáci


zaci

Dne 19.9.2020


AFK Slivenec 5:2 TJ Sokol Lipence


V sobotu jsme na domácí půdě přivítali TJ Sokol Lipence.

Oproti minulém zápasu jsme byli v plné síle a i hra tomu tak odpovídala. Od začátku jsme byli lepší. Hned v úvodní 20 vteřině jsme dali gól. Zbytek zápasu byl lehce vyhrocenější a na obou stranách se pískala penalta. Hosté si za úenaltový zákrok vysloužili žlutou kratu. Celkové skóre nakonec skončilo 5:2 pro nás. Jinak musíme pochvalit výkon pana rozhodčího, už dlouho se nám nestalo, že by někdo tak dobře pískal.

st-zaci-2

Sestava:

Brankáři: Ondra Slabý, Pavel Hajas,
Hřáci v poli: Adam Rozman, Vít Vyskočil, Sergiu Ucrainschi, Jan Dudka, Alex Štěrba, Tomáš Klindera, Jan Brenkuš, Patrik Bílek, Ondřej Čurda, Luděk Frolík, Remy Tsouassa, David Bunyak, Pavel Kácl, Martin Kurczina, Jakub Křupka, Roman Jurina

Góly:
2x Remy Tsouassa , 2x Adam Rozman, 1x Patrik Bílek

st-zaci-4
Dne 13.9.2020

TJ Sokol Nebušice 5:2 AFK SLivenec

V neděli 13.9. čekal kluky druhý mistrovský zápas proti Nebušicím.

Čekal nás nový soupeř a podle výsledků těžší než minule.
Bohužel nám hodně kluků onemocnělo a tak jsme jeli ve slabší sestavě a na střídání byli jen dva hráči.

Přesto kluci bojovali a nevzdali se.
Dobrý výkon v bráně předvedl Ondra Slabý, který kluky hodněkrát podržel. Šancí bylo málo, ale i tak jsme dokázali vstřelit dva góly. Nebušice však dokázali vstřelit pět. Nemá cenu věšet hlavy dolů, kluci si za svůj výkon zaslouží pochvalu. Byla to pro kluky dobrá zkušenost.

e12b667d-8d9a-40b4-96c3-16c45045de45


Sestava/ Kádr

Slabý Ondra - Klindera Tomáš, Rozman Adam, Zahn Vincent, Jurina Roman, Dudka Jan, Štěrba Alex, Čurda Ondřej,  Frolík Luděk,  Bunyak David,  Kácl Pavel,  Křupka Jakub,  Ucrainschi SergiuDne 5.9.2020 


AFK Slivenec 8:2 1.FC Barrandov


Svůj první mistrovský zápas na velkém hřišti odehráli naši kluci v sobotu 5.9. proti Barrandovu.

Už před zápasem jsme byli mírnými favoriti. A v zápase jsme to také potvrzovali. Byli jsme techničtější a celkově jsme měli více ze hry.

První gól přišel v 10 minutě po dobrém důrazu Luďka Frolíka ve vápně, kterého soupeř fauloval a byla tak neřízena penalta, kterou Adam Rozman proměnil. To nám dodalo sebevědomí a odstartovalo gólové hody.

Zbytek zápasu byl v naší režii a k tomu jsme přidali dalších 7 gólů. Hattrickem na sebe upozornil šikovný Remy Tsouassa.

Barrandov jen snížil skóre dvěma góly. Jsme rádi, že se nám vstup do sezóny povedl.


Sestava:
Ondřej Slabý, Tomáš Klindera, Adam Rozman,Patrick Görgel, Vít Vyskočil, Sergiu Ucrainschi, Jan Dudka, Alex Štěrba, Martin Sládek ,Jan Brenkuš, Luděk Frolík, Patrik Bílek, Ondřej Čurda, Armel Rémy Tsouassa, David Bunyak, Pavel Kácl, Martin Kurczina

Branky
10' (p) Adam Rozman
15', 38' a 50' Remy Tsouassa
22' Patrik Bílek
38' Luděk Frolík
56' Ondřej Čurda
62' Adam Rozman


Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům