Zápasy

Dne 13.9.2020

TJ Sokol Nebušice 5:2 AFK SLivenec

V neděli 13.9. čekal kluky druhý mistrovský zápas proti Nebušicím.

Čekal nás nový soupeř a podle výsledků těžší než minule.
Bohužel nám hodně kluků onemocnělo a tak jsme jeli ve slabší sestavě a na střídání byli jen dva hráči.

Přesto kluci bojovali a nevzdali se.
Dobrý výkon v bráně předvedl Ondra Slabý, který kluky hodněkrát podržel. Šancí bylo málo, ale i tak jsme dokázali vstřelit dva góly. Nebušice však dokázali vstřelit pět. Nemá cenu věšet hlavy dolů, kluci si za svůj výkon zaslouží pochvalu. Byla to pro kluky dobrá zkušenost.

e12b667d-8d9a-40b4-96c3-16c45045de45


Sestava/ Kádr

Slabý Ondra - Klindera Tomáš, Rozman Adam, Zahn Vincent, Jurina Roman, Dudka Jan, Štěrba Alex, Čurda Ondřej,  Frolík Luděk,  Bunyak David,  Kácl Pavel,  Křupka Jakub,  Ucrainschi SergiuDne 5.9.2020 


AFK Slivenec 8:2 1.FC Barrandov


Svůj první mistrovský zápas na velkém hřišti odehráli naši kluci v sobotu 5.9. proti Barrandovu.

Už před zápasem jsme byli mírnými favoriti. A v zápase jsme to také potvrzovali. Byli jsme techničtější a celkově jsme měli více ze hry.

První gól přišel v 10 minutě po dobrém důrazu Luďka Frolíka ve vápně, kterého soupeř fauloval a byla tak neřízena penalta, kterou Adam Rozman proměnil. To nám dodalo sebevědomí a odstartovalo gólové hody.

Zbytek zápasu byl v naší režii a k tomu jsme přidali dalších 7 gólů. Hattrickem na sebe upozornil šikovný Remy Tsouassa.

Barrandov jen snížil skóre dvěma góly. Jsme rádi, že se nám vstup do sezóny povedl.


Sestava:
Ondřej Slabý, Tomáš Klindera, Adam Rozman,Patrick Görgel, Vít Vyskočil, Sergiu Ucrainschi, Jan Dudka, Alex Štěrba, Martin Sládek ,Jan Brenkuš, Luděk Frolík, Patrik Bílek, Ondřej Čurda, Armel Rémy Tsouassa, David Bunyak, Pavel Kácl, Martin Kurczina

Branky
10' (p) Adam Rozman
15', 38' a 50' Remy Tsouassa
22' Patrik Bílek
38' Luděk Frolík
56' Ondřej Čurda
62' Adam Rozman


Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům