Zápasy

3.9.2021

AFK Slivenec 22:6 Sokol Kolovraty

V utkání jsme měli velice dobré pasáže, kdy kluci přenášeli do zápasu věci, které pravidelně drilujeme. Zároveň jsme ale měli pasáže, kdy jsme absolutně vypadali z role a měli jsme na hřišti spoustu špatných rozhodnutí.... Sečteno podtrženo kluci zaslouží pochvalu za snahu a výsledek. My trenéři zase vidíme nedostatky, na kterých je třeba pracovat.Sezóna 2021/2022 odstartovala !

  FK Újezd nad Lesy 6:62 TJ AFK Slivenec  

Jako první mládežnický tým začala svou sezónu naše mladší přípravka A.
Kluci za deštivého počasí odjeli na zápas do vzdáléno Újezdu nad Lesy. Bylo vidět, že nastupujeme proti soupeři, který za sebou nemá takovou herní praxi jako my a to se také odrazilo na skóre.
Naše mladé naděje prokázali zkušenosti a zápas si jak herně tak výsledkově pohlídali.

Slovo trenéra Lukáše Kácovského


"V úplně nesmyslně nařízeném termínu od PFS jsme měli obrovské problémy se setavou!!!! Nebýt pomoci 4 kluků ročníku 2014 nedáme tým vůbec dohromady.... V utkání bylo patrné, že náš soupeř hraje svůj první zápas, kdežto my nastupujeme k zápasům pravidelně tři roky. Potěšitelné pro nás trenéry bylo, že i za rozhodnutého stavu měli kluci chuť střílet branky a nepolevili ve své snaze do konce utkání."

Další zápas naše kluky čeká již tento pátek, kdy přivítáme na našem hřišti celek SK Kolovraty.

pripravka
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9.10.2020

AFK Slivenec 13:23 FC Přední Kopanina

Poslední zápas před přerušením sezóny z důvodu vládních nařízeníodehrála mladší přípravka na domácí půdě. Čekal nás nelehký soupeř FC Přední Kopanina.
V tomto utkání se názorně ukázalo, jak velké rozdíly jsou u kluků, kteří jsou oproti nám o rok, či dva starší. Šlo vidět, že individuality v týmu hostí, dělají ve výkonosti značné rozdíly. Nebylo to poprvé, co proti nám stal silnější soupeř. Ovšem v tomto utkání nám oproti ostatním chyběla větší agresivita a přirozená touha rovnat se se soupeřem. To nás trošku mrzí, protože to za co jsme kluky chválili v minulých utkáních, se dnes vytratilo. Je však jasné, že né vždy jde vše podle plánu. Abychom nebyli jen kritičtí. Velice nás překvapili nově nominováni hráči. Klucí vidí, že když jsme na ně v tréninku nároční, má to své důvodu. Né vždy je trénink jen o tom dát při fotbálku góly, nejvíc dokáže kluky posunout kvalitně provedené cvičení, 100% koncentrace a naslouchání rad. Tohle je teď našim úkolem, na kterém v trénincích pracujeme nejvíce. Jen tak se budeme dále zlepšovat.

Lukáš Heráň - Šéftrenér mladší přípravky  

Fotogalerie 
ZDE

img-2283


3.9.2020

TJ Sokol Stodůlky 32:15 AFK Slivenec

"Utkání na krásném hřišti proti kvalitnímu soupeři nám dokonale nastavilo zrcadlo. Proti kvalitnímu a staršímu soupeři jsme podali výkon, který byl na hranici našich momentálních možností. Zároveň nám ukázal i nedostatky v taktické i technické hře našich borců. První dvě čtvrtiny jsme dokázali se soupeřem držet krok, a dokonce jsme v součtu obou hřišť vedli. Bylo to způsobeno maximálním nasazením naši hráčů, které v této kategorii nejde vydržet cele utkání. Ve zbylých dvou čtvrtinách naše tempo postupně odpadlo, soupeř nás začal přehrávat a zaslouženě otočil vývoj utkání. Celkově jsme ale s výkonem spokojeni, protože je na klucích vidět neustálý progres, a to je pro nás dobré znamení."

Lukáš Kácovský - Trenér

3e8d6ae5-fc15-4c86-b540-506b8fffcb90

ml-pripravka

25.9.2020

 AFK Slivenec 20:32 Loko Vltavín

Naše mladší přípravka sehrála další z mistrovských zápasu na domácím hřišti.

Za vidatného deště a typického podzimního počasí přijel tým LOKO Vltavín.

"Opět jsme hráli oproti starším klukům, což ale pro nás není nic nového. Je super vidět, že se zlepšujeme zápas od zápasu. I kluci, kteří tak často mistrovské zápasy nehrají obstáli na výbornou. Nasazení a chuť dávat góly nám zatím nechybí ani v jednom z dosavadních zápasů. Musíme ovšem zapracovat na automatismech a základních prvcích naši hry, tak aby je kluci měli v sobě a my trenéři jim to nemuseli každou chvíli připomínat. Zacali jsme se na toto téma v trénincích zaměřovat a věříme, že to přinese své plody. Na závěr bych měl říct, že děkujeme rodičům, za pomoc při chystání, ať už děti, či hrací plochy, nebo zapisování gólů."

Uvedl šéftrenér Lukáš Heráň 

 

 

19.9.2020 

AFK Slivenec 48:12 SK Čechie Uhřiněves

První vítězné dvojutkání naši mladší předpřípravky, znamené první víztězsvtí této kategori v mistrovském utkání v jejich kariéře.
 
ml-prip2

Ikdyž na výsledky se u této kategorie nehraje, do statistik je dobré zaznamenat klukům první vavříny.

ml-p-3

"Přívítali jsme kluky z Uhřiněvsi, kteří ročníkově odpovídali našim hráčům. Šlo vidět, že soupeř nemá takové zápasové zkušenosti jako naši kluci a to se také odrazilo na výsledku. My byli silnější ve všech aspektech. Nám trenérům to pomohlo ukázat, že když kluci hrají proti starším ročníkům fotbalově rostou a posouvají se. Jediné co nás mrzí je to, že jsme nedokázali aplikovat natrénované věci ve větší míře. Rozehrávku od brankáře a přechod v útočné fázi jsme měli příležitost více vyzkoušet, ale podřídili jsme se hře soupeře a zbyteně jsme se shlukovali, místo abychom hledali volné prostory. To jde ovšem ruku v ruce s věkem kluků a s jejich zkušenostmi. Celkově hodnotím výkon pozitivně." 

Uvedl šéftrnér Lukáš Heráň

ml-p-4

12.9.2020

SK Zbraslav 38:11 AFK Slivenec

"Zapas proti silnému a staršímu soupeři splnil svůj účel. Kluci na prvním hřišti odvedli skvělý výkon a zaslouží obrovskou pochvalu. Na druhém hřišti se kluci také snažili, ale výkon nebyl optimální. Nevadí, alespoň nám utkání ukázalo, kde máme nedostatky a na co je potřeba se v tréninku detailněji zaměřit. Celkově jsem ale spokojen, protože kluci se už podruhé nezalekli staršího soupeře, a ne jejich individuálních výkonech je vidět progres a to nás jako trenéry těší nejvíce."

Lukáš Heráň - Šeftrenér mladší přípravky

75b4337b-d6c9-4acb-9ec3-cdba71361990

4.9.2020

AFK Slivenec 26-28 SK Modřany
 pozn. hráno na dvou hřištích

Svůj vůbec první mistrovský zápas kariéry sehráli naši kluci z mladší přípravky ročník 2013-2014

cad65160-1f8b-45e3-b599-4fe3990b361c

V prvním kole na naše hřiště zavítal celek z Modřan. 

Trenérský tým se rozhodl, že tyto zápasy budeme hrát na dvou hřištích, tak, aby si zahrálo co nejvíce kluků a tím pádem, aby byl jejich zápasový progres výraznější.

0ecadbb6-b3db-48b2-8819-04438197e3e2---kopie

"V tomto věku nejde u kluků o to, kolik zápas skončí, kdo vstřelí nejvíce branek, nebo kdo si připíše body. Je fajn, že se v této kategorii žádná tabulka nevede, ale zápas má mistrovské parametry. Jsme rádi, že kluci budou mít zápasové vytížení a tím, s pomocí kvalitního tréninku, fotbalově porostou. Včerejší utkání nám ukázalo, že kluci jsou na výborné cestě. Líbila se nám bojovnost, nasazení a hlavě to, že se snažíme aplikovat věci z tréninku. To nám ukazuje, že nás kluci vnímají a mají zájem. Taky bychom chtěli ocenit, že ikdyž je soutěž pro ročníky 2012, což znamená, že proti nám nastoupili i o dva roky starší kluci, tak i přes vzrůstový hendikep kluci do soubojů chodili a snažili se je vyhrávat. Obě dvě party ukázali, že pokud chuť a elán vydrží, budeme se jen a jen zlepšovat."
Řekl k utkání šeftrenér Lukáš Heráň. 

6bec754b-04d2-47ab-8351-de5a333bdc9a---kopie

Sestava červení:

Miky Navrátil, Thomas König, Oliver Pavelka, Václav Muk, Marek Schlehr, Sam Reich, Ondra Putna

Sestava bilý:
Oliver Jakobsen, Lukáš Mišek, Sebastien Klepl ,Matyáš Indra, Alex Pavelka, Tadeáš Jarolím,

Poděkování Oficiálním partnerům

Dovolte nám poděkovat všem, kteří svými příspěvky finančními či materiálními, pomocí či úsílím, udržují sportovní areál a klub v životaschopném stavu. DĚKUJEME.
Staň se i ty našim partnerem, více informací v sekci Marketing.

Poděkování Hlavním partnerům